• 54 53:43
    4:5
    ()

MITEL Florbalová akademie MB - Crazy girls FBC Liberec 4:5
branky: 9. Nela Havlíková, 29. Klára Hukalová, 31. Anežka Hradcová, 52. Veronika Zittová - 26. Klára Pabiánová, 26. Julia Opic, 43. Karolína Nováková, 44. Markéta Žbánková, 54. Karin Muchová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Eva Klementová 27 - Kateřina Dlouhá 20; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Po dramatickém konci a vysokém tlaku od domácích si 3 body berou holky z Liberce.
57:51 Domácí odvolávají golmanku a zkouší to v šesti.
57:33 Domácí se připravují na hru v šesti.
56:38 Domácí musí vymyslet způsob jak skóre vyrovnat.
53:43 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová bez asistence (4:5)
53:42 Po úspěšně ztraceném míčku Vranové, která byla poslední hráčkou, vybíhá Muchová a sama za záda Klementové uklízí kulatý nesmysl a následně nechtíc opouští hrací plochu a končí na zemi za mantinelem. To ale Liberci nezabránilo v oslavě pátého gólu který je posílá do vedení.
51:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (4:4)
51:49 Zittová po zachycení přihrávky utekla až do samotného zakončení a vyrovnává stav na 4:4.
51:35 Zittová doklepávala do prázdné brány ale, do cesty se postavila hůl hrácky hostí.
51:30 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
49:40 Domácí se dostali do nebezpečných zakončení, branku se jim z toho nepodařilo vytěžit.
46:58 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
46:57 Hráčka hostí skočila na střídačku ve špatném místě a to znamená přesilovku pro domácí.
43:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (3:4)
43:55 Vyloučen hráč #9 Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
42:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (3:3)
42:51 Liberec si krátce po konci trestu připisuje další branku a srovnává stav na 3:3.
42:42 Domácí se nedostali do žádné větší akce a Liberec v plném počtu.
40:36 Vyloučen hráč #50 Aneta Voříšková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
40:35 Početní výhoda pro Liberec padá. 20 vteřin se dohraje ve 4 hráčkách na obou stranách.
40:00 Hosté si užijí ještě 56 vteřin přesilovou hru
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:25 Liberci se nedaří dostat do zakončení.
38:56 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
38:53 Uvidíme třetí vyloučení.
37:49 Doležálková mohla už jen doklepnout do prázdné brány po krásné akci Zittové, bohužel jen promáchla.
36:20 Valešová se po chybě domácí obrany dostala až do samotného zakončení, její střela letěla nad.
34:55 Bauerová rychle skočila do hry a přihlásila o balónek. Daleko ji hosté nepustili.
34:20 Klementová svým výhozem trefuje Žbánkovou do obličeje.
33:11 Liberec si zahraje druhou přesilovou hru v tomto utkání.
32:48 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
31:57 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
30:13 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:2)
30:12 A domácí si berou zpět vedení.
28:06 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #17 Klára Hukalová, asistoval #97 Anežka Hradcová (2:2)
28:05 Domácí odpovídájí gólem z přečíslení 2 na 1 a srovnávají stav na 2:2.
25:47 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic bez asistence (1:2)
25:46 Očividně první gól povzbudil Liberec a bere si prvně vedení, stav utkání 1:2.
25:00 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #38 Klára Pabiánová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:1)
24:59 Liberec se postupným tlakem dostal až za záda Klementové a stahuje stav utkání na 1:1.
24:32 Liberec po delší době získal balón na svoji stranu a zakládá protiútok.
23:14 Žbánková nejprve přišla o balón na půlící čáře, vzápětí jej vybojova zpět a nebezpečnou střelou prověřila domácí golmanku Klementovou.
21:44 Lytorová zkouší střelu tahem zpoza půlky. Dlouhá měla přehled a střelu s klidem chytá.
21:21 Na balónku pořád více domácí.
20:00 První třetina nabídla jen a pouze jednu branku a několik střel na bránu. Uvidíme co všechno se stane během té druhé.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:41 Lytorova se dostala do nebezpečné střely, mířila nad brankovou konstrukci.
18:40 Zittová se dostala do nebezpečného výběhu a Doležálková ještě do nebezpečnější dorážky. Golmanka Liberce si připisuje dva zákroky.
16:44 Hra je velice napjatá na obou stranách.
15:51 Poslední vteřiny domácího oslabení a Liberec bez úspěchu.
14:33 Liberec hraje přesilovou hru. Zatím obě střely byly jen zblokované.
13:54 Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
12:56 Domácí branku zachránil zašlápnutý míček. Na hřišti už je jiný a Liberec může dál hrát.
12:11 Na střídačce Liberce se točí velké emoce.
10:30 Doležálková tvrdou hrou posílá za mantinel Žbánkovou.
09:49 Klementová ukázkovým výběhem, kazí šanci samostatně utíkající hráčce Liberce.
08:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:0)
08:18 Po krásné teči Liberec inkasuje první gól a Havlíková otevírá dnešní utkání.
06:45 Liberec zkouší nebezpečnou střelu, ta však končí za mantinelem.
05:01 Hra se drží u brány domácích a dočasně se uklidnila.
03:34 Zittová se dostala přes celé hřiště, jen ne do poslední fáze zakončení.
02:04 Velký tlak vyvíjejí hráčky hostí.
01:23 Hosté si též připisují první pokus na bránu Klementové.
00:34 První velká šance na straně domácích, míček doskákal pouze za bránu hostů.
00:00 Dámy a pánové, příznivci florbalu. Vítejte u dnešní dohrávky ženské extraligy, domácí Mitel Florbalová Akademie proti Crazy Girls FBC Liberec.