4:5
    ()

Parádní drama! Liberec zvládl přetahovanou v Boleslavi

Radost florbalistek FBC Liberec | foto: Crazy Girls FBC Liberec

Zajímavý souboj dvou od sebe kousek vzdálených celků přinesla úterní dohrávka 5. extraligového kola. Florbalová akademie Mladá Boleslav přivítala na své půdě Liberec a diváci sledovali skvělou bitvu plnou obratů, v níž se nakonec radovaly florbalistky zpod Ještědu.

S přechodem na nový web došlo k úpravě karty zápasů. Stačí kliknout na jeden odkaz a naleznete vše na jednom místě - video, online přenos a vylepšené podrobné statistiky aktualizované v reálném čase! Vyzkoušejte výrazně vylepšený MATCH CENTER i vy!

MITEL Florbalová akademie MB – Crazy Girls FBC Liberec 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)

Úvodní část nabídla pouze jediný gól, o který se postarala krásnou tečí Nela Havlíková. Ve druhé periodě byly k vidění dva obraty. Nejprve se o něj postaral Liberec, jenž využil tlak v úvodu prostřední dvacetiminutovky a během jedné minuty se prosadily Klára Pabiánová a po ní Julia Opicová. Za domácí ale velmi rychle odpověděla z přečíslení Klára Hukalová, o dvě minuty později pak vrátila vedení na domácí florbalky Anežka Hradcová.

Třetí část nabídla podobný obrázek úvodních minut jako ta předchozí. Liberci stačila znovu jen minuta na to, aby strhl znovu náskok na svou stranu. Postupně se prosadily Karolína Nováková s Markétou Žbánkovou. Mladoboleslavským hráčkám se povedlo ještě jednou vyrovnat, to se ze samostatného úniku trefila Veronika Zittová. Necelých šest minut před koncem ale přišla ztráta Boleslavi, kterou využila Karin Muchová a rozhodla o libereckém triumfu.

Branky: 9. Havlíková, 29. Hukalová, 31. Hradcová, 52. Zittová - 26. Pabiánová, 26. Opic, 43. Nováková, 44. Žbánková, 54. Muchová. Rozhodčí: Kněžík - Hejzlar. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Diváků: 72. Zásahy brankářek: Klementová 27 - K. Dlouhá 20. | MATCH CENTER

Český florbal spustil registrace na TVCom. Stačí udělat pár snadných kroků a můžete si i nadále zdarma vychutnávat živé přenosy z elitních florbalových soutěží. Více info čtěte ZDE.