• 60 59:06

Ondřej MACH
    trest do konce utkání

FbK TJ Svitavy - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:5
branky: 22. Tomáš Hynek, 32. Ladislav Vašák, 49. Ondřej Husák, 58. Ondřej Mach - 2. Martin Pavelka, 11. Petr Trtík, 15. Luboš Brzoň, 51. Milan Tvrdík, 57. Martin Kučírek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 3 + Dominik Kovář TT + 4 + Ondřej Mach 4 + TDKU:5 + Matyas Fišer OS; využití: 0:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 30 - Tomáš Černohlávek 31; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): První třetina, tragédie. Nevím, co se stalo, ale vůbec jsme nehráli florbal. Druhá třetina byla lepší, víc jsme se hýbali a vytvářeli šance. Třetí třetina byl naprostý bizár. Klukům ze Světlé přeji, aby se naučili sportovnímu chování. Ke konci už to byl vabank, kdy nám šanci na srovnání překazila druhá červená. Díky rozhodčím a divákům. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:59 Naštěstí tu máme konec. Kdybych neměla strach z pokuty a z předsedy klubu, tak bych se vyjádřila k tomu, jak Světlá k výhře přišla :)
59:07 Máme v tom trochu madlajz, podle mě ani rozhodčí netuší, co se děje :D
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy do konce utkání
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
57:15 Lukáš Musil se svíjí v bolestech u mantinelu, snad to nebude nic vážného.
57:08 Svitavy opravdu chtějí aspoň vyrovnat a vysoko napadají
57:03 Timeout FbK TJ Svitavy
57:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #11 Josef Prudil (4:5)
57:03 Ondra Mach sice potřeboval dva pokusy, ale nakonec dotlačil míček do sítě.
56:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #7 Martin Pavelka (3:5)
55:43 Svitavy v oslabení skvěle drží míček a Světlou k ničemu nepouští
55:09 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
55:09 Světlá má šanci odskočit na rozdíl 2 branek po faulu Pešla
54:35 Pepa Prudil na poslední chvíli zachraňuje situaci
53:25 Před svitavskou branku Fanda Pešl s jedním "žlutým", který se dostal k zakončení. Skácelík kroutí hlavou, jak se to mohlo stát.
52:40 Opět Vladěnův (Richter) backhand těsně vedle brány
50:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Milan Tvrdík, asistoval #81 Josef Smejkal (3:4)
48:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák bez asistence (3:3)
48:28 Vyloučen hráč #11 Milan Tvrdík družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné vybavení
48:28 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2+2 minuty za špatné vybavení
48:28 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy do konce utkání - technický trest
48:28 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
48:28 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S - osobní trest
48:28 Krásný gól Ondry Husáka, osobní trest za "kecy" a pak hrdinský krok Světlé a kontrola vybavení Dominika Kováře, aneb když nám teče do bot, tak to vyhrajeme jako prasáci. Svitavy pak nahlásily špatné štulpny.
47:25 Pepa Prudil leží v mantinelech a mezitím Hynek pálí na bránu. Golman opět chytá
46:58 Hráč Světlé č. 19 v oslabení prověřil Skácelíka, aby se moc nenudil
46:16 Vyloučen hráč #2 Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
46:16 Další přesilovka pro Svitavy. Dočkáme se vyrovnání?
45:37 Lukáš Musil z velkého brankoviště vyslal slušně řečeno velkou ránu, golman vyráží maskou. Ještě by si to měl s tím koncem kariéry rozmyslet
45:35 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
45:17 Mach vysílá kros na Husáka, ale Husák to úplně nečekal
43:56 Z dobře rozjeté akce Richtera je nakonec protiútok Světlé
43:23 Teď se nic moc neděje, chvilku rozehrávají Svitavy, chvilku Světlá
40:39 Odpověď: Svitavy.
40:38 Ondra Mach v souboji shodil soupeře a pak o něj zakopl. Kvízová otázka: Kdo má rozehrávku?
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
39:01 Jak ohlásil hlasatel, začíná poslední minuta 3. třetiny
38:02 Hynek vyslal prudkou střelu ze středu. Byl kousek od vyrovnání
34:59 Potřetí se ocitnul hráč Světlé sám před Skácelíkem, ten se rozhodně nenudí
34:01 Teď během půl minuty nechali svitavští 2x vyniknout Skácelíka. Kdo se vrací, nevěří golmanovi.
32:50 Standartka pro Svitavy kousek za půlkou, kapitánka ženského týmu navrhuje fontánu. Hynek s Richterem vymysleli taky hezkou rozehrávku, ale nebylo z toho ani ohrožení brány.
32:30 Dnešní utkání sleduje 91 diváků! Děkujeme za podporu!
31:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #22 Lukáš Musil (2:3)
31:28 Musil vyslal krosovou nahrávku na Brýdla, ale najednou se před Brýdlem objevil Lála Vašák a snižuje na 3:2.
29:01 Přesilovka nepotrestána, Svitavy mají šanci s tím něco udělat.
28:14 Světlá kombinuje, ale Svitavy skvěle brání a Skáca skvěle chytá.
27:00 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání
26:15 Lukáš Musil střílí z půlky, Lukáš Brýdl skvěle cloní před bránou a golman na poslední chvíli vyráží. Na to, že oba dva po minulé sezóně končili kariéru, dobrá práce!
25:25 Lukáše Musil (který mi na soustředění tvrdil, že rozhodně už hrát nebude :)) zradily mantinely. I tak se Svitavy dostaly do pěkné šance, kterou přerušili hráči Světlé faulem. Rozehrávka pro Svitavy.
24:13 Hráč Světlé č. 9 prošel hřiště jako nůž máslem. Jeho akci mu překazil až fantastický Skácelík.
22:36 Mach krásně vypíchl protihráči míček, Richter ho sebral a chtěl jsem s ním rozběhnout, ale zakopl o čáru (ach ta nová palubovka). I tak se ale dostal do střely a Černohlávek s tím měl plné ruce práce.
21:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #9 Vladislav Richter (1:3)
21:41 Hynek střílí z výběhu a dává gól!
21:28 Richter střílí z osy z hříště, ani teď se však míček nedostal do brány
21:11 Světlá trpělivě rozehrává
20:29 Richterova střela z výběhu zblokována
20:00 Vítězkou přestávkové soutěže se stává Klárka! Na druhém místě se umístil Luky. Oba dva mi v přípravce prošli pod rukama. Jsem ráda, že aspoň něco jsem je naučila. :)
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:37 Další vyloučení Svitavy nepotrestaly
19:32 Prudká střela Hynka z půlky dělá golmanovi problémy, ale vyráží.
18:48 Dlouhý nához od Světlé dělá domácím problémy
17:58 Husák střílí nad. Využijí Svitavy přesilovku ke snížení stavu?
17:37 Vyloučen hráč #11 Milan Tvrdík družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
17:17 Odloužené vyloučení! Svitavy si zahrají druhou přesilovku.
16:38 Hynek z malého brankoviště trefuje břevno. Smůla Hynďo :(
15:41 Brýdl si věřil, že si obhodí 2 hráče, ale bohužel mu to nevyšlo :(
15:06 Skácelík vychytal Smejkala a Svitavy tak ztrácí "jen" 3 góly.
15:05 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #81 Josef Smejkal.
15:05 Gól uznán a máme tu nájezd pro Světlou.
14:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (0:3)
14:47 Mezitím to DJ Kačka rozjíždí!
14:47 Světlá vstřelila další gól, ale rozhodčí s kapitány řeší, jestli platil, či ne.
14:18 Ondra Mach právě vyhodil protihráče přes mantinell. S ním do souboje jít nechceš.
12:45 Richter zapnul své turbo, ale i když měl výhodu i míček na čepeli, tak rozhodčí hru přerušili.
11:29 Lála Vašák z těžké pozice vystřelil, míček skončil v rohu a po faulu na Motla budou Svitavy rozehrávat z rohu.
10:36 Nebezpečná střela od Richtera jen těšně míjí bránu.
10:20 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #14 Jan Dušek (0:2)
09:00 Ondra Mach vybojoval míček u mantinelu, ale Světlá mu překazila nahrávku na střed.
07:02 Prudká střela od kapitána od kapitána Světlé, Skácelík chytá
05:38 Nic nevymyslel :( střela do bloku
05:37 Standartka pro Svitavy, uvidíme, co Pepa Prudil vymyslí.
02:54 Svitavy nedokázaly přesilovku využít, mohly se inspirovat ráno od žen a možná by to dopadlo lépe.
02:01 Machova střela těsně vedle.
01:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (0:1)
01:03 Pavelka utekl a zorro trikem otevírá skóre. 1:0 pro Světlou!
00:57 Ani ne pominutě přesilovka pro Svitavy.
00:54 Vyloučen hráč #22 Patrik Mendl družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
00:40 Svitavy v klidu rozehrávají.
00:01 Úvodní buly pro Svitavy.
00:00 Dobrý večer ze svitavské haly Na Střelnici. Za necelou půlhodinu se představí domácí celek FbK TJ Svitavy proti nováčkovi soutěže Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.