• 60 59:06

Ondřej MACH
    trest do konce utkání

FbK TJ Svitavy - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:5
branky: 22. Tomáš Hynek, 32. Ladislav Vašák, 49. Ondřej Husák, 58. Ondřej Mach - 2. Martin Pavelka, 11. Petr Trtík, 15. Luboš Brzoň, 51. Milan Tvrdík, 57. Martin Kučírek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 3 + Dominik Kovář TT + 4 + Ondřej Mach 4 + TDKU:5 + Matyas Fišer OS; využití: 0:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 30 - Tomáš Černohlávek 31; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:2
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy do konce utkání
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:06 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
57:03 Timeout FbK TJ Svitavy
57:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #11 Josef Prudil (4:5)
56:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #7 Martin Pavelka (3:5)
55:09 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
50:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Milan Tvrdík, asistoval #81 Josef Smejkal (3:4)
48:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák bez asistence (3:3)
48:28 Vyloučen hráč #11 Milan Tvrdík družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné vybavení
48:28 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2+2 minuty za špatné vybavení
48:28 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy do konce utkání - technický trest
48:28 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
48:28 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S - osobní trest
46:16 Vyloučen hráč #2 Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
45:35 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
31:28 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #22 Lukáš Musil (2:3)
27:00 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání
21:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #9 Vladislav Richter (1:3)
17:37 Vyloučen hráč #11 Milan Tvrdík družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
15:05 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #81 Josef Smejkal.
14:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (0:3)
10:20 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #14 Jan Dušek (0:2)
01:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (0:1)
00:54 Vyloučen hráč #22 Patrik Mendl družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání