58
  • 58 57:54
    Aligators

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Aligators Klobouky 2:1
branky: 4. Jiří Suchomel, 18. Michal Konrád - 53. Viktor Kejík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 12 - Patrik Rychlý 12; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:1
60:00 Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči naleznete ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:48 Aligátoři rozehrávají standartku v útočném pásmu
59:06 Novák míjí prázdnou bránu a domácí drží balónek za brankou soupeře.
58:06 Hostí zkouší hru bez brankáře.
57:54 Timeout Aligators Klobouky
56:12 Početní výhoda hostí se prozatím nese v duchu hry nahoru dolů. Spousta ostrých zákroků přiostřuje konec zápasu.
53:32 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
53:32 Pollak nedovoleně zastavil hráče hostí při výběhu na střed hřiště a hosté si tak zahrají první přesilovku v dnešním zápase.
53:31 Hosté ožívají a cítí šanci na zisk bodů v dnešním zápase. Domácím se naopak lepí nejistota na čepele.
52:10 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #88 Dominik Král (2:1)
52:10 Kejík konečně prolomil trápení hostí v zakončení a Aligátoři dotahují na rozdíl jedné branky.
51:02 Kadlec neprotlačil balónek ani na dvakrát přes zakleklého hráče Aligátorů a následný brejk musel opět úspěšně hasit Krupa.
49:43 Krupa chytá další brejk hostí.
47:20 Spousta drobných chyb na obou stranách.
46:24 Kouřil opět pěknou přihrávkou chystal Kadlecovi do odkryté brány. Ten střílí mimo.
45:07 Chybu Dokládala nepotrestal Gregr.
43:06 Přesilovka domácích opět nevyužita
42:01 Kouřil střílí z nepřipravené přesilovkové situace
41:06 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
41:06 Boček si rychlým průnikem po mantinelu došel pro vyloučení hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:10 Kadlec míjí odkrytou bránu.
36:07 Hosté jsou mnohem nebezpečnější v útočném pásmu oproti začátku zápasu. Obětavost Gulliverů je ale stále dělí od první vstřelené branky.
33:19 Dokládal blokuje střelu do odrkyté brány.
31:35 Domácí aktivně pomáhají. Aligátorům se teď nepodařilo ani na třikrát obstřelit blokující hráče.
30:39 Blok Pollaka zachránil Gullivers.
30:08 Aligátoři se snaží najít skulinu v obraně Gulliverů při hře v útočném pásmu.
27:40 Karpíšek krásnou kličkou obešel obránce. Jeho střela ovšem končí v rukou hostujícího brankáře.
27:04 Nebezpečný backhand Doupovce mimo.
26:06 Hra je v druhé třetině nahoru dolů.
25:02 Standartní situace domácích v útočném pásmu končí brejkem Aligátorů. Krupa stále drží čisté konto.
22:50 Krupa podržel Gullivery výborným zákrokem.
22:19 Tempo hry je mnohem vyšší než v první třetině
20:45 Nebezpečná střela Chmely těsně minula bránu
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:50 Závěr třetiny v tlaku domácích.
17:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #47 Štěpán Kouřil (2:0)
17:32 Situace jako přes kopírku. Druhý gól Gulliverů, padl taktéž po střele z první do již odkryté kasy Aligátorů. Rychlý již s tím nemohl nic dělat
15:35 Střelu Karpíška dorážel Valeš, bránu ale netrefil.
15:20 Gulliveři si po celém střídaní byly schopni vytvořit pouze standartní situaci v útočném pásmu
14:23 První přesilová hra domácích zůstává nevyužita.
13:15 První přesilovková střela končí na boční tyčce brány. Rozehrávají Aligátoři
12:23 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
11:39 Gulliveři se dlouhou rozehrávkou opět snaží najít cestu skrz obranu hostí.
09:41 Dokládal zblokoval další střelu hostů.
08:25 Po standartce Aligátorů končí balónek v rukou Krupy
06:31 Střela Krále končí v bloku.
05:28 Aligators díky pevné obraně nepouštějí domácí do žádných kombinací.
03:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #38 Lukáš Boček (1:0)
03:15 Boček nahrává do prázné branky Suchomelovi a Gulliveři jdou do vedení
01:02 Úvodní střídaní v režii Gullivers.