9:6
    Ondřej JILEMNICKÝ
    (Krejčí)

Florbal TJ Kobylisy B - Florbal Team Sokol Nebušice 9:6
branky: 9. Ondřej Janata, 12. Jan Pozler, 12. Lukáš Parduba, 17. Martin Tomanec, 20. David Mühlbach, 24. David Mühlbach, 31. Ondřej Neužil, 34. Martin Tomanec, 42. Jakub Batěk - 7. Jakub Rok, 13. Lukáš Kášek, 26. Michal Smutný, 30. Jan Krejčí, 41. Michal Smutný, 42. Ondřej Jilemnický; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:2
44:59 Tohle je pro dnešek všechno, Medy vítězně posunul brýle a jde se domů. Gratulujeme soupeři k bojovnému výkonu, mrk mrk.
41:23 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 9:6
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #98 Ondřej Jilemnický, asistoval #10 Jan Krejčí (9:6)
41:06 Dejv se promíchal až před soupeřovu branku a poslal míček Barnymu, ten s lehkým úšklebkem ztrestal gólmana. Z Nebušické střídačky můžeme slyšet hlasité sténání, Medy otevřel zelenou..
41:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 9:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #21 David Mühlbach (9:5)
40:36 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 8:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #10 Jan Krejčí (8:5)
40:06 Barnyho lambáda na trestném střílení bohužel ke gólu nevedla.
40:05 Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy B neproměnil #42 Jakub Batěk.
39:08 Vyloučen hráč #2 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 8:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #37 Martin Tomanec, asistoval #6 Ondřej Kunc (8:4)
30:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 7:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #21 David Mühlbach (7:4)
29:01 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #10 Jan Krejčí, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (6:4)
25:40 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #99 Lukáš Kášek (6:3)
23:44 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kunc družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za vysoká florbalka
23:33 A další branka od Dejva, Medy slaví a kupuje lístky na Oktoberfest!
23:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #88 Ondřej Neužil (6:2)
19:53 Dejv vyslal ze svojí hole absolutní jedovku, gólman neměl nárok! S touhle brankou dnes uklízečka starosti mít nebude, tam je vymeteno!
19:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 5:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #42 Jakub Batěk (5:2)
16:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:2
15:43 Černil napřáhl ke střele, ale selhala mu mířidla. Míček končí na střeše Šatna aréy.
12:42 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #28 Jaroslav Paznocht (3:2)
11:55 Kobylky se po 2 rychlých gólech ujímají vedení! Medy si otevřel třetí pivko..
11:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #37 Martin Tomanec (3:1)
11:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #2 Jan Pozler, asistoval #21 David Mühlbach (2:1)
08:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #96 Ondřej Janata bez asistence (1:1)
06:58 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 0:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #12 Milan Černil (0:1)
05:31 Štefl v kobyliské přesilovce předvádí po úniku hráče hostí fantastický zákrok! (Takzvaně "na Bíbu")
04:01 Vyloučen hráč #11 Jakub Rok družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání
00:01 Dobrý den z Šatna arény, zdravíme evropské domácnosti, továrny v dopoledním provozu, bary a restaurace, mateřské školky a prezidetskou kancelář. Zápas právě začal.