• 45 44:42
    3:13
    (Anýž)

Florbal TJ Kobylisy B - FBC Draci Říčany 3:13
branky: 7. Daniel Havlíček, 8. Jan Pozler, 40. Filip Kobliha - 3. Matyáš Pros, 5. Matyáš Pros, 8. Matěj Tabášek, 9. Filip Homola, 21. Filip Homola, 23. Jakub Tabášek, 25. Ondřej Anýž, 29. David Tománek, 32. Václav Steinhaizl, 34. David Tománek, 34. Matěj Tabášek, 45. Matyáš Pros, 45. Filip Homola; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - František Lerch ?; po třetinách: 2:4, 0:4, 1:5
61:24 Danovo laxní zakončení gólman hostí jednodušše zlikvidoval, chudák Dan...
45:00 Daniel Havlíček si dnešní zápas za rámeček opravdu nedá. Co na to Terka?
44:42 GÓL FBC Draci Říčany! 3:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #24 Ondřej Anýž (3:13)
44:36 GÓL FBC Draci Říčany! 3:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:12)
44:36 Ještě, že se blíží konec. Další gól, Daniel z poloviny hostů nepomohl.
43:48 Honza Pozler zkušeně střídá, hraje výborný zápas.
42:49 Vypadá to, že Dave znemožnil rozmnožování hráčů Říčan. A nyní i Petr Dohnal střelou přesnou na ona místa...
42:15 Lukáš Parduba si ustlal v brankovišti Kuby Šteffla, asi měl včera dlouhou noc.
41:20 Po shlédnutí onlinu mám obavu, že příští nominace je předem jasná...
39:18 Daniel po nepovedené slabé střele sbírá asistenci, Filip Kobliha sebral míček a zavěsil.
39:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #58 Daniel Havlíček (3:11)
38:10 Utkání se v poklidu dohrává...
37:50 ... asi chytal lelky.
37:45 Daniel Havlíček minul přihrávku ve vyložené šanci.
36:55 Nevyužitá přesilovka. Dave probuzen a poslán na hřiště.
36:17 Dave usnul na trestné lavici, jelikož se na přesilovou hru nedá koukat.
35:00 Experti se dohadují, jesti neměl být uložen trest 2+2 minuty, jelikož byli zasaženy obě části v pytlíku.
34:51 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
34:51 David omylem provětral kulky hostujícího hráče. Vyloučení...
33:50 Jakub Zíka si stěžuje na úplně všechno. Ještě, že pivo teče. Prostě věčně nespokojený...
33:11 GÓL FBC Draci Říčany! 2:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #93 Jakub Tabášek (2:11)
33:00 GÓL FBC Draci Říčany! 2:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:10)
32:25 Krásný obraný zákrok světoběžníka Davida Muhlbacha. Dvojče se doma pousmálo.
31:19 GÓL FBC Draci Říčany! 2:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #49 David Tománek (2:9)
31:00 Nepřesná Hrdličkova přihrávka v útočném pásmu.
30:10 Právě do Šatna arény dorazil bývalý hráč Kobylis, řečený "Šumperk".
30:01 Uvidíme, co přinese třetí třetina.
30:00 Dnes je to zápas Honzy Pozlera, hraje vynikající zápas. To stejné se nedá říci o Janu Hrdličkovi, který se dnes spíše hledá.
29:55 Krásné tělíčko Hrdličky, alias Bohouška.
29:22 Záhada tabule rozřešena. Mohou za to diódy.
28:55 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (2:8)
28:55 ...schyluje se k debaklu.
28:40 Ale dle slov Daniela Havlíčka by stejně přišel pozdě.
28:00 Poslední pozvaný, pan Viktor Parma se pro nemoc omluvil.
27:10 Na třetí třetinu máme nahlášen příchod třetí legendy Kobylis, bývalého hráče FbŠ Bohemians a velkého fanouška Sparty, pana Ondřeje Kočího.
26:32 Vysoká hokejka při dorážce. Hádejte od koho:-)
26:00 Kdo jiný, než Dan se přetlačuje při přesilovce se dvěma hráči hostí.
25:00 Časomíra vynechává písmena, přebírá Danovi móresy.
24:35 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #92 Matěj Tabášek (2:7)
24:35 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
24:17 Terka si u online přenosu musí trhať vlasy.
23:35 Honza Pozler zabránil 100% gólu.
22:33 Do frasa, po zápase pojdeme do Alzy pre klávesnicu zo Slovenskej republiky.
22:15 Ospravedlňte prípadné chybky, Denis si sťažuje na absenciu slovenské klávesnice.
22:06 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (2:6)
21:59 Vítáme vás v Šatna aréně, gdě sledujeme bojovné utkanie a následuje testné streliane.
21:00 Po páté brance hostí předáváme slovo do Prešovského studia, kde sleduje utkání slovenská legenda hrající za Brno a hostující v Praze (nikdo nechápe), pan Denis Ligas.
20:36 GÓL FBC Draci Říčany! 2:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola z trestného střílení (2:5)
18:50 Právě dorazil do haly expert konkurenčí televize ZDF, válečný veterán vážený Ctirad Malina a diskutují s panem Jakubem Zíkou o výkonu Daniela Havlíčka.
17:03 Střela hostí míjí Kubovu branku.
16:25 Havlíček míjí branku po střele Hrdličky. Velká škoda.
15:39 Na hřišti se objevuje úderná dvojice H+H (Hrdlička + Havlíček).
15:23 Druhá třetina začala střelou Říčan.
14:12 Daniel viděl gól, ale bohužel jen boční síť.
13:13 Střela Davea zablokobána.
12:53 Zase ten Daniel. Bohoušek na něj křičí, že nechce přihrávku, kterou mu přesto Dan adresuje do šprajcu.
12:30 Nyní se hraje ve středu hřiště šachová partie bez střely na bránu.
10:00 Ještě doplním, že expertem z řad ČT není nikdo jiný, než legenda Kobylis pan Jakub Zíka.
08:34 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #93 Jakub Tabášek (2:4)
08:34 V boxu časoměřičů jsme se s expertem a mistrem ČR veteránů a stabilním hráčem A týmu shodli, že by měl Daniel více trénovat střelbu s Viktorem Parmou za bránou.
08:14 Kobylisy mají na hřišti útok zrzků.
07:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:3)
07:43 Daniel si vzal slova kritiky k srdci a zavěsil a vzápětí nahrál na další gól.
07:34 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
06:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #16 Jan Hrdlička (1:2)
06:57 Daniel gól.
06:22 Další Danovu střelu gólman vyráží a další taktéž.
05:46 Není to Danův zápas. Jeho slabou střelu chytá brankář hostí jako motýla do síťky.
04:35 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
04:35 Dan H. zkoušel lehkou sekerou zastavit útok hostí, bezúspěšně a máme to 0:2.
03:57 Krásná střela Filipy Koblihy po nahrávce zpoza branky od Davida Muhlbacha. Brankář hostí chytá.
02:20 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #29 Jakub Vykouk (0:1)
02:20 Daniel Havlíček předstíral obranu, až z toho byl gól v síti domácích Kobylis.
02:20 Draci střílí gól.
01:17 Kobylisy v tlaku a po ztrátě loptičky výtečný zákrok Kuby Šeffla.
00:55 Honza Pozler krásně pronikl přes půlku hřiště a jeho nezištnou přihrávku minul pan Kobliha mladší.
00:10 Pro fanoušky ze Slovenska "loptičku".
00:01 Úvodní bule pro hostující tým, který nepůjčil zatím domácím míček.
00:01 Utkání právě začalo, hostující tým překvapivě na 3 pětky.