2

1

3.

BLACK ANGELS B U23 - Florbal TJ Kobylisy B 5:4pn
branky: 8. Jaromír Sedmík, 16. Marek Hausmann, 18. Daniel Ludvík, 18. Marek Ludvík, N Daniel Ludvík - 19. Ondřej Neužil, 25. David Mühlbach, 35. Ondřej Neužil, 36. Ondřej Neužil; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #21 David Mühlbach , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #26 Daniel Ludvík a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #17 Lukáš Janů , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #52 Jan Pícha a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #88 Ondřej Neužil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #23 Adam Havránek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
35:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #84 Petr Wagner (4:4)
34:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #21 David Mühlbach (4:3)
33:54 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
31:59 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Holický družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání
24:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (4:2)
18:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #42 Jakub Batěk (4:1)
17:19 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #11 Marek Ludvík, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:0)
17:08 GÓL BLACK ANGELS B U23! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #11 Marek Ludvík (3:0)
15:42 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #4 Marek Hausmann, asistoval #92 Jakub Votruba (2:0)
07:16 GÓL BLACK ANGELS B U23! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:0)
04:56 Vyloučen hráč #11 Marek Ludvík družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za bránění ve hře