6:2
    Václav ZÁBRAN
    ()

FbC Plzeň - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:2
branky: 32. Jiří Winter, 34. Josef Tomášek, 34. Matěj Šebek, 43. Adam Manas, 51. Josef Tomášek, 59. Václav Zábran - 14. Vítek Marušík, 15. Jan Novák; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Martin Bezděk 22 - Lukáš Bauer 14; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:0
60:00 Hodnocení utkání domácí
60:00 Hodnocení utkání hosté
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
58:29 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (6:2)
58:29 Zábran získal za vlastní brankou míček a sám ho dostal až do sítě hostující svatyně, a ve vlastním oslabení tak navyšuje náskok domácích už na 4 góly.
57:11 Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
57:11 Hosté necelé tři minuty do konce dostávají šanci v podobě přesilové hry.
54:50 Hosté se snaží hodně tlačit do střel, domácí jim to ale značně znepříjemňují.
51:34 Bauer výtečně vychytal Voštu.
50:46 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (5:2)
50:46 Tomášek s velkou dávkou štěstí procedil míček pod nohou Bauera a velmi tak hostům komplikuje šance na body.
49:41 Novák nebezpečně dorážel, trefil ale pouze dobře postaveného Bezděka.
48:17 Bezděkovi vypadl balonek po střele Ďurišky, před jeho brankou byli ale naštěstí pro něj jen jeho spoluhráči.
46:37 Skrytá střela Šebka nadělala Bauerovi problémy, skóre se ale nemění.
45:16 Domácí se snaží najít skulinku v obraně hostí, ti jim teď ale přechod do útoku nedovolují.
42:48 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Adam Manas, asistoval #39 Václav Zábran (4:2)
42:48 Zábran vybídl přihrávkou mezi nohama obránce ke skórování Manase, ten se nemýlil a domácí tak vedou o dvě branky.
40:31 Kucharič už po půl minutě poslední části v obrovské šanci, Bezděk se ale stihnul přesunout a předvedl skvělý zákrok.
40:01 Po úvodním buly 3. třetiny mají míček hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:37 Další výborný blok domácích, tentokrát úřadoval Tauber.
36:59 Mašek střílel z první ze středu hřiště, Buchta ale jeho pokus zablokoval.
35:13 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
35:13 Tomášek se poté co mu sjel míček z čepele snažil uhasit situaci, fauloval ale protihráče a nabídl tak Znojmu první početní převahu.
33:52 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:2)
33:52 Hosté po prvním vstřeleném gólu ožili, vidíme na hřišti úplně jiný tým a během necelých dvou minut stihli zápas a otočit a vedou 3:2.
33:21 GÓL FbC Plzeň! 2:2
31:59 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (1:2)
31:59 Winter naprosto přesnou střelou od pravého mantinelu trefuje skulinu u pravé tyče Bauera a otevírá tak skóre i na straně domácích.
31:02 V obrovské šanci se ocitl Vyčíchlo, který se objevil úplně sám před brankou, nedokázal ale zkrotit skákající míček.
27:58 Světlík nezamířil přesně a míček tak skončil za mantinelem.
26:17 Domácí nevyužili ani druhou přesilovku a jestě můžou být rádi, že po jejím konci neinkasovali třetí gól, neskutečně se totiž dvakrát vytáhl Bezděk.
24:02 Vyloučen hráč #62 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky
24:02 Domácí dostávají druhou přesilovku v zápasu po faulu Marušíka.
23:55 Paláškův pokus vysko nad.
22:40 Po dobrém napadání domácích se Horažďovský málem dostal do obrovské šance, přihrávka na něj jen těsně neprošla.
20:54 Hejzlar po pohledné akci domácích v šanci, Bauer si ale střelu na přední tyč pokryl.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny tentokrát úspěšnější pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 3:8
18:53 Hosté hrají v plném počtu.
18:01 Horažďovský našel nahrávkou pod hokejkou soupeře volného Zábrana, ten ale přestřelil.
16:53 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
16:53 Zábran byl při individuální akci faulován a získal tak pro svůj tým první přesilovou hru zápasu.
14:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #46 Libor Kuba (0:2)
14:42 Kuba výbornou nahrávkou našel nabíhajícího Nováka, který rychlou akci proměňuje a dostává tak hosty do dvoubrankového náskoku.
13:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #62 Vítek Marušík, asistoval #7 František Blažek (0:1)
13:56 Znojmo se po dobré akci a střele ze středu ujímá vedení.
13:08 Pohledná akce domácích, Hejzlarův pokus ale na branku nedoletěl díky dobrému bloku.
12:01 Vyčíchlo vystihl úmysl jednoho z hostujících a získal tak míček pro svůj tým.
11:02 Tomáškova střela skončila na bloku.
07:47 Nahrávku Světlíka překazil po dobrém návratu Khek.
04:20 Další protiútok hostí, naštěstí pro domácí z něj nic nebylo, ale očividně jim zatím dělají rychlé výpady Znojma problémy.
02:37 Mašek a následně Blažek se v krátkém sletu ocitli v dobré pozici, první jmenovaný ale netrefil branku a s druhou akcí si Bezděk v klidu poradil.
00:35 Novák se hned ze začátku dostal do šance po špatné rozehrávce domácích, branku ale neohrozil.
00:01 Úvodní buly utkání pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítejte na utkání 8.kola 1. ligy mužů, ve kterém se domácí představí proti Znojmu. Utkání začne za několik okamžiků.