10:2
    Aleš FANTA
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:2
branky: 6. Mikuláš Svoboda, 16. Jakub Matula, 20. Aleš Fanta, 35. Mikuláš Svoboda, 37. Aleš Fanta, 39. Mikuláš Svoboda, 54. Aleš Fanta, 56. Ondřej Valeš, 56. Jakub Matula, 57. Aleš Fanta - 24. Tomáš Kucharič, 55. David Sedláček; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Michal Prokeš 22 - Jakub Pechura 14, Adam Lysák 15; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 18:9
58:44 Po tvrdém střetu s Karpíškem se ze země zvedá Blažek a odklusává vystřídat.
58:24 Hra teď opět v rychlém tempu, oba týmy stále dychtí po brankách.
57:45 Znojmo v tlaku a nepolevuje.
56:46 Fanta v samostatném nájezdu s klidem trefuje zařízení.
56:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta z trestného střílení (10:2)
56:24 Novotný dlouhým náhozem nakonec nenašel svého adresáta.
55:58 Matula si připisuje další zářez a Gulls opět odskakují.
55:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula bez asistence (9:2)
55:47 Po odpykaných trestech na sebe nenchávají čekat Valeš s Fantou a svojí kombinací posílají domácí směrem k navýšení.
55:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #9 Aleš Fanta (8:2)
54:49 Znojmu se hra ve 4 vyplácí.
54:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček bez asistence (7:2)
54:30 Prokeš rukou zachraňuje velkou šanci.
53:33 Nechvátal se pošťuchoval se Šťastníkem, až to vyústilo ve společný trest.
53:32 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
53:32 Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
53:19 Fanta hattrick! Gratulace.
53:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #37 Ondřej Valeš (7:1)
52:58 Foret se po zásahu do zad pomalu zvedá z mantinelu a odchází střídat.
52:25 Oba brankáři teď v breakové hře předvádí parádní výkony!
50:52 Kolotoč v podání Gulliverské druhé pětky v útoku bohužel pro domácí branku nevygeneroval.
50:02 Boček ustál tvrdý zákrok od Gerži a ještě pádil dále do útoku.
49:09 Novotný krásně v breaku našel Fantu, ten orazítkoval tyč!
47:24 Prokeš vyhazuje daleko na půlku Znojma a domácí mohou vystřídat.
47:00 Gulliveři teď poměrně dlouho operují na míčku a stahují tak čas z přesilové hry Znojma.
45:50 Švábík teď nedovoleně blokuje hůl a půjde si sednout na trestnou lavici.
45:49 Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
43:56 Kadlec vzduchem na Fantu, ten však nemůže použít hokejku, protože je míček moc vysoko.
43:13 Kouřil našel na přední tyči Svobodu, ten trefuje Lysáka do břicha.
42:35 Nechvátal teď čistí prostor za svoji brankou. Tvrdě, ale férově.
42:17 Lysák bez zaváhání chytá odražený míček.
41:48 Znojmo v další velké šanci na ose hřiště, domácí blokují.
40:01 Úvodní buly a první šance třetí třetiny pro Znojmo.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:21 Hosté se uchylují k výměně brankáře, nastupuje Adam Lysák.
39:19 Vážení divácí, dnešní utkání sleduje na hale celých 101 diváků. Děkujeme!
38:16 Svoboda dalekonosnou střelou vymetl pavučinku v brance Pechury a dále navyšuje skóre.
38:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #70 Lukáš Dvořák (6:1)
38:15 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Adam Lysák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
37:00 Kadlec náhozem na zadní tyč našel Fantu, ten napoprvé netrefil míček podle jeho představ, druhým pokusem byl však úspěšný. Na tabuli svítí 5:1.
36:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #98 Martin Kadlec (5:1)
36:27 Hru teď přerušuje zmačkaný míček a hostí ho férovým sportovním gestem odevzdávají do držení Gulls.
35:31 Drobný faul na Fantu a první lajna domácích si rozehraje standartku v útočném pásmu.
34:29 Po drobném seknutí od obránců hostí se k trestnému střílení postavil Mikuláš Svoboda, který s klidem na hokejce zvyšuje brankový rozdíl ve prospěch Gulls.
34:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (4:1)
33:43 Valeš z osy hřiště příklepem trefuje pouze hlouček před brankou.
32:59 Znojmo na míčku trpělivě čeká na dobrou šanci.
32:36 Domácí přesilovku i přes velký střelecký nápor Znojma přečkali a hra se vrací do vyrovnaných počtů.
31:28 Prokeš zatím drží domácí.
30:12 Druhou přesilovku zápasu přisuzují sudí Znojmu po tom, co domácí Kejík zahrál míček rukou.
30:11 Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
29:38 Hra se přiostřuje. Svoboda tvrdým hitem na Nováka opět zvedá na nohy hostující střídačku.
28:12 Novotný tvrdým zákrokem na Kuchariče vyvolal vlnu údivu na hostující střídačce. Vyšel z toho však beztrestně.
27:25 Svoboda osamocen na straně po krosu bohužel míjí zařízení o hodnou vzdálenost.
25:58 Hostující Sedláček se teď mimo hru proviňuje pošťouchnutím někoho z domácích a je rozhodčími ohodnocen trestnou lavicí. Domácí si zahrají první přesilovku.
25:57 Vyloučen hráč #24 David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
24:50 Bouškův projektil nachází pouze Znojemský blok.
24:15 Domácí teď trpělivě kombinují a předávají míček se střídáním další pětce.
23:02 Švábík zaváhal v rozehrávce a Znojmo nekompromisně trestá.
23:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #7 František Blažek (3:1)
22:15 Fanta v úniku na Kadlece, obránci Znojma stíhají akci přerušit.
21:24 Kucharič schovanou střelou překvapil obranu domácích. Střela je však nakonec zblokována jedním z obránců.
20:02 Domácí se dostávají v úvodu na míček a pozvolna kombinují.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:07 Ještě těsně před koncem třetiny našel skulinu v brance hostí Fanta a upravuje tak skóre na tříbrankový rozdíl.
19:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
17:27 Kucharič z rohu výborně našel Vavřinu na zadní tyči, tomu se míček nepodařilo usměrnit správným směrem.
16:43 Tempo utkání se zrychluje a oba týmy se teď střídají v rychlých breakových situacích.
15:20 Po VELMI dlouhé odmlce se v zápase brankově prosazuje domácí kanonýr Jakub Matula! Kubo, gratulujeme k prolomení tvojí kletby.
15:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (2:0)
13:27 Kouřil teď parádní otočkou prochází přes obrannou linii hostí, narazil si s Dvořákem, a v zápětí pálí ze středu hřiště. Rána však neměla dostatečné parametry pro úpravu skóre.
11:46 Z druhé strany hřiště teď vyzkoušel vystřelit Blažek. Míček se odráží od hrudi Prokeše do bezpečí.
11:01 Velká šance srovnat skóre pro Kuchariče, Prokeš vytahuje první těžký zákrok.
10:32 Domácí teď tlačí co to jde, na gól si však ještě musí asi chvilku počkat.
10:09 Další prověření Znojemského gólmana, který vytahuje parádní zákrok svojí helmou.
09:05 Fanta v samostatném úniku obhodil posledního obránce, zastavit ho musel až brankář.
08:16 Kouřil na ose hřiště ve velké střelecké šanci hledá ještě lepší pozici pro svoje spoluhráče, nic z toho nakonec není.
07:25 Bouška teď zkouší svým nahozením na přední tyčku najít skulinu. Bez úspěchu.
06:13 Dalekonosná rána od Švábíka Pechuru nijak nepřekvapuje.
05:09 Krásná standardní situace v podání Gulliverů je posílá do úvodního vedení. Svoboda osamocený na zadní tyči zametá míček do odkryté branky.
05:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
04:27 Domácí Fanta teď sám u branky lovil míček pod nohama, Pechura hrudí střelu vyráží.
03:27 Hra je zatím v poklidném tempu, bez větších šancí na obou stranách.
01:38 První střela od Valeša našla pouze blok.
00:43 Klidnější rozehra Znojma šanci zatím nepřinesla a míčku se zhosťují domácí.
00:01 První buly pro Gulls.