1

0

3.

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:5pn
branky: 3. Patrik Holý, 48. Daniel Drobiš, 48. Matyáš Kouba, 55. Daniel Drobiš, 58. Tomáš Brožek, N Daniel Drobiš - 28. David Sedláček, 34. František Blažek, 42. Martin Vavřina, 45. František Blažek, 48. Petr Mašek; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:7 + Tomáš Světlík OS; využití: 0:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 30 - Jakub Pechura 38; po třetinách: 1:0, 0:2, 4:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #23 Jan Novák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #40 Daniel Drobiš a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #39 Petr Mašek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #79 Matyáš Kouba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #33 Martin Ďuriška , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #17 Dominik Vlček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 6:3
64:53 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
63:40 Hosté hrají v plném počtu.
63:30 Všem ve sportovní hale buší srdce z toho jak to dopadne.
62:43 Fišer si hezky získal míček.
62:32 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
62:21 Drobiš měl hezkou šanci, ale přestřelil bránu.
60:46 Domácí mají velkou šanci se dostat do vedení.
60:01 Začalo nám prodloužení, které domácí hrají v přesilové hře.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:40 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest
59:40 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
59:40 Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
59:00 Zbývá poslední minuta třetí třetiny.
57:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #17 Dominik Vlček (5:5)
57:05 A JE TO TADY! Domácí vyrovnávají.
55:51 Vlček nádherně zblokoval střelu.
54:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #75 Tomáš Brožek (4:5)
54:48 Domácím stačí pouhý jeden gól do vyrovnání.
53:29 Domácí bojují jako kdyby byli ve válce.
51:39 Tým hostů hrají v plném počtu.
49:39 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
49:39 Domácí mají obří šanci střelit gól v přesilové hře.
48:50 Domácí mají stále šanci vyrovnat a dostat se do vedení.
47:58 Týmy hrají v plném počtu.
47:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (3:5)
47:47 Sportovka viděla teď něco neuvěřitelného, kdy domácí dali dva góly za jednu minutu.
47:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #10 Šimon Perek (2:5)
47:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #18 Vojtěch Vlček (1:5)
45:48 Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
45:48 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
45:25 Domácí bojujou jako o život.
44:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #39 Petr Mašek (1:4)
41:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #39 Petr Mašek (1:3)
40:01 ůvodní buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Strouhal si hezky sám přeběhl na stranu soupeře s úmyslem dorovnat.
37:11 V této třetině můžeme vidět hodně soubojů, míček létá z jedné strany na druhou a zápas je dost rychlý.
36:21 Utkání začíná být z obou stran velmi pod tlakem.
34:45 Kouba pokryl střelu od svého soupeře.
34:03 Týmy hrají plném počtu.
33:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (1:2)
32:03 Vyloučen hráč #15 Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
32:03 Týmy mezi sebou měli malé neshodly, a vznikla postrkovačka u branky, která  končí vyloučením.
31:42 Vlček po souboji leží na zemi a nevypadá že je stoprocentně fresh
31:30 Hra začíná být dost pod tlakem a hráči se začínají ničit mezi sebou.
30:33 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a je vidět že oba týmy nechtějí dát nic zadarmo
29:00 Domácí se snaží prorvat na půlku hostů a zase se dostat do vedení.
27:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #7 František Blažek (1:1)
27:08 Znojmo právě vyrovnali stav na 1:1.
26:48 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
26:23 Hosté hrají v plném počtu.
25:24 Mašek přeběhl přes půlku a zkusil vystřelit, bránu minul.
24:48 Domácí hrají v přesilové hře, diváci doufají, že se dostanou do vedení o dva góly.
24:23 Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:42 Vlček zkusil vystřelit, gólová sřela to nebyla.
21:55 Vlček zkusil vystřelit, neproměnil.
21:03 Znojmo se zatím neúspěšně snaží získat míček.
20:45 Domácí si drží míček u sebe a přihrávají si na půlce Znojma.
20:01 Ůvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:58 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zvedání florbalky
19:28 Domácí hrají v plném počtu.
19:00 Právě probíhá poslední minuta do konce.
18:34 Znojmo se drží na míčku a snaží se vyrovnat, domácí zatím úspěšně brání.
18:09 Znojmo mělo nyní neuvěřitelně moc šancí na gólovou střelu.
17:28 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:26 Hennrich dostal krásnou přihrávku, gólovou střelu mu ale obrana Znojma ubránila bez problému.
15:00 Švehla udělal krásný zákrok a výborně vychytal střelu.
14:17 Utkání se přelévá ze strany na stranu.
07:12 Zápas je velmi vyrovnaný.
02:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý bez asistence (1:0)
02:19 Domácím se v tomto zápase hned ze začátku daří.
00:01 Ůvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Vítám vás na dnešním utkání.