17. 3. 2017Extraliga ženFBC ČPP Bystroň Group OstravaFbŠ E.P. Bohemians8:2022-40

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
Pohár České pojišťovny ženzákladní část556110

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO ø BO SO
Nenalezeny žádné statistiky
Licence: C (30. 6. 2019 )

Statistiky trenéra v sezoně 2016/2017

Soutěž HledatFáze soutěže HledatDružstvo HledatZHledatVHledatVPHledatRHledatPPHledatPHledatV%Hledat
Liga starších žákyň - skupina 3základní částFbŠ Bohemians185050827.78 %

Zprávy

Pokažený závěr. Češky remizovaly se Slovenkami 6:6

včeraŽeny
Češky sice většinu utkání vedly, v závěru ale nedokázaly odvrátit nápor Slovenek. Ty v poslední minutě smazaly dvoubrankové manko a vybojovaly tak historickou remízu 6:6. více

Češky zvítězily 7:5, Slovenky ale ukázaly sílu

před 2 dnyŽeny
Přátelský zápas se změnil v lítou bitvu. České reprezentantky až díky zvládnuté třetí třetině získaly vyrovnané utkání na svou stranu a zvítězily 7:5. V utkání se především zaskvěla brankářka Nikola Příleská, na... více

Slovenky v Bratislavě vyzvou české reprezentantky

Ženská reprezentace se dnes a zítra představí v Bratislavě. Od 18 hodin nastoupí Češky se sestavou tvořenou především hráčkami domácích týmů a dvěma krajankami Mlejnkovou a Enenkelovou proti domácím Slovenkám.... více

Juniorský titul znovu po roce obhájili hráči Střešovic

13. 4. 2017G2 liga juniorů
Na Zelený čtvrtek měli před sebou nelehký úkol junioři FbŠ Bohemians. Do třetího finálového duelu proti střešovickému Tatranu totiž nastupovali za nepříznivého stavu 0-2 na zápasy. V obou dvou předchozích utkáních... více

Superfinále 2012: Zdařilý krok do neznáma

12. 4. 2017Superfinále
Jeden jediný zápas určuje už několik desítek let vítěze americké NFL při každoročním Superbowlu, ve světě florbalu se takto rozhoduje o mistrovi švédské SSL již od roku 2002. V Česku se však jednalo o nevídaný a zdánlivě... více