{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PRVNÍ LIGA: NEJDŘÍV DERBY O HAVÍŘOV, POTOM BOJE KOLEM ČELA

Obrázek ke článku
4. 2. 2022

Velkým soubojem začne pětadvácáté kolo florbalové první ligy mužů. Už v pátek večer se střetnou havířovské týmy Slovan a Torpedo, které se nachází v dolní části tabulky. Bude se však hrát také o důležité body kolem elitní čtveřice.

Minule mělo havířovské derby pořádné grády. V polovině listopadu vedlo Torpedo už 3:0 a mířilo za vítězstvím, jenže Slovan zvládl mocný návrat. Mužstvo ve třetí třetině vyrovnalo a následně došlo až na nájezdy, které přece jen urvalo Torpedo. A dá se očekávat, že ani tentokrát nepůjde o žádný druhořadý souboj.

Poslední šanci zabojovat o nejlepší čtverku soutěže má Chomutov, jenž přijede do Brna. Bulldogs se přitom aktuálně drží na třetí pozici, odkud mohou ohrozit druhé Znojmo. Proti němu budou stát Kanonýři Kladno, kteří v předchozím týdnu přeskočili dosud čtvrté Karlovy Vary. Tabulka se proto stále může zamíchat a přinést zajímavou situaci před závěrem základní fáze.

Zrovna Vary pojedou jako favorité do Kunratic, kde je hostí Start98. Velkým papírovým favoritem bude lídr z Ústí nad Labem, jehož čeká duel na hřišti Letky. Gullivers si mohou upevnit sedmé místo doma proti Petrovicím a Sokol Jaroměř se postaví Štírům České Budějovice.


Program 25. kola 1. ligy mužů

Pátek 4. února

19.00 TJ Slovan Havířov –⁠ Torpedo Havířov ONLINE | VIDEO

Sobota 5. února

16.00 FAT PIPE Start98 Kunratice –⁠ FB Hurrican Karlovy Vary ONLINE | VIDEO

17.00 Bulldogs Brno –⁠ DDQ Florbal Chomutov ONLINE | VIDEO

17.00 FBC Letka Toman Finance Group –⁠ Florbal Ústí ONLINE | VIDEO

18.00 TJ Znojmo LAUFEN CZ –⁠ Kanonýři Kladno ONLINE | VIDEO

18.30 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers –⁠ Z.F.K. Petrovice ONLINE | VIDEO

19.00 TJ Sokol Jaroměř –⁠ FBC Štíři Č. Budějovice ONLINE | VIDEO

Tabulka soutěže

​​

Obrázek