Znojmo si vystřelilo last minute postup do čtvrtfinále!

Florbalisté Znojma po gólu Hattricku | foto: TJ Znojmo LAUFEN CZ

První liga mužů se v úterý dozvěděla postupujícího z osmifinálové dvojice mezi Znojmem a Hattrickem. Jak třetí zápas série dopadl?

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) | Konečný stav série: 2:1

Hattrick nastoupil do třetího osmifinále velmi sebevědomě a již po dvou minutách vedl zásluhou René Slezáka. Domácí ale předvedli dvě trefy během minuty a čtvrt a kompletně tak otočili vývoj utkání na svou stranu. Souboj se pak symbolicky dostal do vyrovnaného stavu 2:2 a drama tak vrcholilo ve třetí periodě. Výhru si nakonec vystřelili florbalisté Znojma, kteří se tak před oslňujícím počtem 238 diváků probojovali do čtvrtfinále 1. ligy mužů. Jejich hrdinou se stal Tomáš Kucharič, který vstřelil rozhodující gól v čase 58:59.

Branky: 9. Sedláček, 11. Ďuriška, 59. Kucharič - 3. Slezák, 28. Procházka. Rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 238. Zásahy brankářů: Adam Lysák 21 - Filip Létal 15. | MATCH CENTER