Národní liga - skupina západ

TV utkání 12. 12. 2022 CHO vs TAT

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

ASVA Jaroměř

14. kolo
14. kolo
14. kolo
15. kolo
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Hradec Králové FHK 14 10 1 0 3 32 110 62 48 V P P V V
2. ASK Orka Čelákovice ORK 13 9 1 1 2 30 90 60 30 V V V V V
3. TJ Sokol Jaroměř JAR 13 7 2 2 2 27 79 62 17 V V V V P
4. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP 13 7 3 0 3 27 93 78 15 V V V P P
5. Florbal Primátor Náchod NCH 13 5 2 3 3 22 66 53 13 V V P V V
6. FAT PIPE Traverza TVZ 13 4 2 3 4 19 70 76 -6 P V V P V
7. Panthers Praha PAN 13 5 1 1 6 18 74 77 -3 P P P P V
8. SK Florbal Benešov BEN 13 5 1 0 7 17 75 96 -21 V V V P P
9. Prague Tigers TIG 13 4 0 2 7 14 66 82 -16 P P P P V
10. T.B.C. Králův Dvůr TBC 14 4 0 0 10 12 79 99 -20 P P P P V
11. TJ Turnov TUR 13 3 0 2 8 11 67 87 -20 P P P P P
12. Sokol Rudná RUD 13 1 2 1 9 8 62 99 -37 P P V P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. ASK Orka Čelákovice ORK 7 5 1 1 0 18 51 36 15 V V V V V
2. FbC Hradec Králové FHK 7 5 1 0 1 17 53 25 28 V V V P V
3. Florbal Primátor Náchod NCH 7 4 0 1 2 13 43 29 14 V V P P P
4. TJ Sokol Jaroměř JAR 6 3 1 2 0 13 29 22 7 V V P V P
5. FAT PIPE Traverza TVZ 6 3 1 1 1 12 37 36 1 V V V P P
6. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP 6 3 1 0 2 11 40 36 4 V V P V V
7. T.B.C. Králův Dvůr TBC 6 3 0 0 3 9 38 42 -4 P P V P V
8. Panthers Praha PAN 7 2 0 1 4 7 35 40 -5 P P V V P
9. TJ Turnov TUR 7 2 0 0 5 6 37 47 -10 P P V P V
10. Sokol Rudná RUD 7 1 1 1 4 6 42 55 -13 P V P P P
11. SK Florbal Benešov BEN 6 2 0 0 4 6 32 49 -17 V V P P P
12. Prague Tigers TIG 7 1 0 2 4 5 33 44 -11 P P V P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP 7 4 2 0 1 16 53 42 11 V P V V V
2. FbC Hradec Králové FHK 7 5 0 0 2 15 57 37 20 P P V V V
3. TJ Sokol Jaroměř JAR 7 4 1 0 2 14 50 40 10 V V V P V
4. ASK Orka Čelákovice ORK 6 4 0 0 2 12 39 24 15 V V V P V
5. Panthers Praha PAN 6 3 1 0 2 11 39 37 2 P P V V V
6. SK Florbal Benešov BEN 7 3 1 0 3 11 43 47 -4 V P P V V
7. Florbal Primátor Náchod NCH 6 1 2 2 1 9 23 24 -1 V P V V P
8. Prague Tigers TIG 6 3 0 0 3 9 33 38 -5 P P V V P
9. FAT PIPE Traverza TVZ 7 1 1 2 3 7 33 40 -7 P P V P V
10. TJ Turnov TUR 6 1 0 2 3 5 30 40 -10 P P P P V
11. T.B.C. Králův Dvůr TBC 8 1 0 0 7 3 41 57 -16 P P P V P
12. Sokol Rudná RUD 6 0 1 0 5 2 20 44 -24 P P V P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. ASK Orka Čelákovice ORK 4 4 0 0 0 12 38 23 15 V V V V V
2. TJ Sokol Jaroměř JAR 4 3 1 0 0 11 25 13 12 V V V V P
3. Florbal Primátor Náchod NCH 4 2 1 1 0 9 19 12 7 V V P V V
4. SK Florbal Benešov BEN 4 3 0 0 1 9 26 20 6 V V V P P
5. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP 4 2 1 0 1 8 29 28 1 V V V P P
6. FAT PIPE Traverza TVZ 4 2 0 1 1 7 17 19 -2 P V V P V
7. FbC Hradec Králové FHK 4 2 0 0 2 6 22 24 -2 V P P V V
8. Sokol Rudná RUD 4 1 0 0 3 3 18 25 -7 P P V P P
9. Prague Tigers TIG 4 0 0 1 3 1 18 29 -11 P P P P V
10. Panthers Praha PAN 4 0 0 0 4 0 20 32 -12 P P P P V
11. TJ Turnov TUR 4 0 0 0 4 0 16 28 -12 P P P P P
12. T.B.C. Králův Dvůr TBC 4 0 0 0 4 0 23 36 -13 P P P P V

Lídři

Statistiky