DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Češky přetavily ospalou první třetinu ve vítězství 11:2

26. 4. 2019Juniorky
Juniorkám se nevydařil vstup do utkání, v němž ztrácely na Lotyšky jeden gól. Po přestávkové poradě se však výkon české reprezentace zvedl a diváci si mohli užít jedenáct tref za záda lotyšských brankářek. Po dvou... více

Lotyšsko vybojovalo nad Německem 5. místo

9. 12. 2018MS 2018
Ještě před samotným vrcholem šampionátu v podobě souboje o medaile přišly na řadu zápasy o 5. příčku, kde bojovali Němci s Lotyši, a o 7. místo mezi Dánskem a Norskem. Týmy se od 5. po 8. místo seřadily v tomto pořadí:... více

Švédsko jasně opanovalo čtvrtfinále s Lotyšskem

7. 12. 2018MS 2018
Švédský tým jede jako rychle rozjetý vlak, na vysokou výhru nad Dánskem navázal proti Lotyšsku. O postupujícím bylo téměř jistě rozhodnuto již po první třetině, kterou Švédsko opanovalo 7:0. V semifinále se utkají Švédi... více

Slováci nenavázali na vydařenou základní skupinu a padli s Lotyši

5. 12. 2018MS 2018
Osmifinálové boje odstartovaly v O2 aréně bitvou mezi Lotyšskem a Slovenskem. Slováci jednoznačně ovládli skupinu D a dostali šanci bojovat o postup do čtvrtfinále s Lotyšskem, které v silné skupině A skončilo poslední.... více

Němci těsně porazili Lotyšsko, čímž pomohli Česku

3. 12. 2018MS 2018
Českými fanoušky ostře sledované utkání mezi Lotyšskem a Německem vygradovalo v závěrečné drama. Němci dokázali otočit nepříznivý vývoj z 1:3 a poté překlopit vedení znovu na svou stranu, čímž pomohli českému týmu, který... více