{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Posun pavouka
(od 27. do 28. 8. 2016)
(od 3. do 4. 9. 2016)
2. kolo / skupina utkání 01
Sokol Písek5
Fbc Strakonice9
2. kolo / skupina utkání 05
FBC Texas8
FLK Tachov2
2. kolo / skupina utkání 06
FbK Olymp Praha4
TJ Sokol Kobylisy11
2. kolo / skupina utkání 07
TJ Jiskra Domažlice10
FBŠ SLAVIA Plzeň7
2. kolo / skupina utkání 08
FBC Vipers Most7
Florbalová škola Plzeň6
2. kolo / skupina utkání 09
Florbal Neratovice0
Orka10
2. kolo / skupina utkání 10
1. FBC DDM Děčín 47
Florbalová akademie MB1
2. kolo / skupina utkání 11
TJ Sokol Koberovy5
ASK Lovosice - LFP6
2. kolo / skupina utkání 12
FBC Kolín3
Orel Přelouč1
2. kolo / skupina utkání 13
Las Plantas4
Orel Rtyně v Podkrkonoší15
2. kolo / skupina utkání 14
HAGA Pardubice5
DDM Praha 109
2. kolo / skupina utkání 15
FC Bučis Team2
Panthers Praha6
2. kolo / skupina utkání 16
ŽSK Třemošnice3
TJ Sokol Jaroměř13
2. kolo / skupina utkání 17
Prague Vikings6
FBC Kutná Hora5
2. kolo / skupina utkání 18
FBK Piráti Sokol Chrudim6
FbC Hradec Králové7
2. kolo / skupina utkání 19
Hornets Brno ZŠ Horní4
Hippos Žďár n/S.8
2. kolo / skupina utkání 20
FBK Orel Bořitov8
Erupting Dragons H. Brod12
2. kolo / skupina utkání 21
FBŠ Jihlava2
Snipers Třebíč1
2. kolo / skupina utkání 22
SFK Kozel Počenice9
FBK Spartak Hluk11
2. kolo / skupina utkání 23
TJ Sokol Lanžhot5
FBŠ Hattrick Brno10
2. kolo / skupina utkání 24
Orel Uherský Brod5
Sokol Brno I10
2. kolo / skupina utkání 25
FBC Ossiko Třinec7
FBK Letka Ostrava8
2. kolo / skupina utkání 26
FbC Playmakers Prostějov7
FBC Orca Krnov8
2. kolo / skupina utkání 27
FbC Asper Šumperk8
1. FBK Rožnov p/R7
2. kolo / skupina utkání 28
Zlín Lions11
FbC Holešov8
2. kolo / skupina utkání 29
TJ Sokol Frenštát p.R.15
FBC Spartak Přerov10
2. kolo / skupina utkání 03
Pacovští Honzíci7
1. FbK Tábor4
2. kolo / skupina utkání 04
CRPA4
FBC ROKYCANY16
(od 9. do 11. 9. 2016)
3. kolo / skupina utkání 01
FBC Štíři Č. Budějovice5
Fbc Strakonice4
3. kolo / skupina utkání 02
Pacovští Honzíci3
T.B.C. Králův Dvůr7
3. kolo / skupina utkání 03
FBC Texas6
FBC ROKYCANY1
3. kolo / skupina utkání 04
TJ Sokol Kobylisy4
Florbal Chomutov10
3. kolo / skupina utkání 05
FBC Vipers Most3
TJ Jiskra Domažlice7
3. kolo / skupina utkání 06
1. FBC DDM Děčín 45
Orka9
3. kolo / skupina utkání 07
ASK Lovosice - LFP10
TJ Turnov5
3. kolo / skupina utkání 08
FBC Kolín6
FbC Plzeň10
3. kolo / skupina utkání 09
Orel Rtyně v Podkrkonoší5
DDM Praha 102
3. kolo / skupina utkání 10
TJ Sokol Jaroměř4
Panthers Praha3
3. kolo / skupina utkání 11
Prague Vikings7
FBC DDM Kadaň9
3. kolo / skupina utkání 12
FbC Hradec Králové3
TJ Sokol Mukařov5
3. kolo / skupina utkání 13
Hippos Žďár n/S.13
Erupting Dragons H. Brod3
3. kolo / skupina utkání 14
SK K2 Sportcentrum Prostějov4
FBŠ Jihlava7
3. kolo / skupina utkání 15
FBS Olomouc7
FBK Spartak Hluk10
3. kolo / skupina utkání 16
Sokol Brno I6
FBŠ Hattrick Brno3
3. kolo / skupina utkání 17
FBK Letka Ostrava5
FBC Orca Krnov6
3. kolo / skupina utkání 18
Zlín Lions7
FbC Asper Šumperk5
3. kolo / skupina utkání 19
TJ Sokol Frenštát p.R.7
1. FbK Eagles Orlová8
(od 16. do 28. 9. 2016)
4. kolo / skupina utkání 02
FBC Texas4
Florbal Chomutov12
4. kolo / skupina utkání 03
TJ Jiskra Domažlice4
FB Hurrican Karlovy Vary12
4. kolo / skupina utkání 04
Orka6
Black Angels10
4. kolo / skupina utkání 05
ASK Lovosice - LFP1
FbC Plzeň9
4. kolo / skupina utkání 06
Orel Rtyně v Podkrkonoší6
FBC Česká Lípa8
4. kolo / skupina utkání 08
FBC DDM Kadaň5
TJ Sokol Mukařov6
4. kolo / skupina utkání 09
FBC ZŠ Uničov2
Hippos Žďár n/S.7
4. kolo / skupina utkání 10
FBŠ Jihlava2
FBK Spartak Hluk5
4. kolo / skupina utkání 11
FBC Peaksport Litomyšl3
Sokol Brno I7
4. kolo / skupina utkání 12
FBC Orca Krnov3
S.K. P.E.M.A. Opava5
4. kolo / skupina utkání 13
Zlín Lions6
FbK Horní Suchá1
4. kolo / skupina utkání 14
1. FbK Eagles Orlová3
FBC Vikings Kopřivnice4
(od 5. do 13. 10. 2016)
5. kolo / skupina utkání 01
FBC Štíři Č. Budějovice9
FBŠ Bohemians15
5. kolo / skupina utkání 02
Florbal Chomutov5
Kanonýři Kladno6
5. kolo / skupina utkání 03
FB Hurrican Karlovy Vary9
Black Angels10
5. kolo / skupina utkání 04
FbC Plzeň2
AC Sparta Praha8
5. kolo / skupina utkání 06
TJ Sokol Mukařov4
Tatran Střešovice12
5. kolo / skupina utkání 07
Hippos Žďár n/S.5
TJ Znojmo7
5. kolo / skupina utkání 08
FBK Spartak Hluk8
Spartak Pelhřimov3
5. kolo / skupina utkání 09
Sokol Brno I2
Sokol Pardubice5
5. kolo / skupina utkání 10
S.K. P.E.M.A. Opava6
Florbal Havířov5
5. kolo / skupina utkání 11
Zlín Lions2
Panthers Otrokovice11
5. kolo / skupina utkání 12
FBC Vikings Kopřivnice3
Bulldogs Brno6
(od 8. do 22. 12. 2016)
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 1
1. SC Vítkovice9
FBŠ Bohemians5
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 2
Tatran Střešovice2
Panthers Otrokovice4
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 3
Florbal MB10
Sokol Pardubice7
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 4
Bulldogs Brno7
AC Sparta Praha4
(5. 1. 2017)
Semifinále / skupina semifinále 1
1. SC Vítkovice8
Panthers Otrokovice7
Semifinále / skupina semifinále 2
Bulldogs Brno1
Florbal MB9
(17. 1. 2017)
Posun pavouka
(od 12. 9. do 4. 10. 2016)
2. kolo / skupina utkání 1
FBC Dobré1
FBC Liberec24
2. kolo / skupina utkání 2
Sokol Pardubice0
FBC Štíři Č. Budějovice9
2. kolo / skupina utkání 3
DDM Praha 105
TJ Sokol Jaroměř3
2. kolo / skupina utkání 4
Tatran Střešovice3
Panthers Praha1
2. kolo / skupina utkání 5
Florbal Chomutov2
ELITE PRAHA6
2. kolo / skupina utkání 7
Start980
FBŠ Bohemians16
2. kolo / skupina utkání 8
Florbalová akademie MB2
FBŠ SLAVIA Plzeň3
(od 6. do 31. 10. 2016)
Osmifinále / skupina osmifinále 1
FBC Štíři Č. Budějovice1
FBC Liberec9
Osmifinále / skupina osmifinále 2
DDM Praha 101
Florbalový klub Jižní Město14
Osmifinále / skupina osmifinále 3
Tatran Střešovice7
ELITE PRAHA6
Osmifinále / skupina osmifinále 4
TJ Sokol Královské Vinohrady2
FBŠ Bohemians10
Osmifinále / skupina osmifinále 5
FBŠ SLAVIA Plzeň0
FLORBAL CHODOV8
Osmifinále / skupina osmifinále 6
FBC Olomouc2
FBC Ostrava12
Osmifinále / skupina osmifinále 7
Bulldogs Brno2
SK Jihlava3
Osmifinále / skupina osmifinále 8
FBC Ossiko Třinec4
1. SC Vítkovice9
(od 9. do 30. 11. 2016)
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 1
Florbalový klub Jižní Město9
FBC Liberec2
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 2
Tatran Střešovice4
FBŠ Bohemians6
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 3
FBC Ostrava3
FLORBAL CHODOV11
Čtvrtfinále / skupina čtvrtfinále 4
SK Jihlava1
1. SC Vítkovice9
(od 8. 12. 2016 do 5. 1. 2017)
Semifinále / skupina semifinále 1
FBŠ Bohemians6
Florbalový klub Jižní Město3
Semifinále / skupina semifinále 2
FLORBAL CHODOV4
1. SC Vítkovice5


Obrázek