{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Posun pavouka
(od 24. do 25. 8. 2019)
(od 28. 8. do 3. 9. 2019)
2. kolo / utkání 01
FBC DOŠWICH MILEVSKO1
FbC Písek7
2. kolo / utkání 02
TEXAS LONGHORNS4
FC Bučis Team5
2. kolo / utkání 03
Banes Florbal Soběslav4
1. FbK Tábor12
2. kolo / utkání 04
PALERMO PŘÍBRAM2
SK Florbal Benešov24
2. kolo / utkání 08
SPORT CLUB Klatovy4
SK BIVOJ LITVÍNOV10
2. kolo / utkání 09
FBC JELENI UNHOŠŤ7
FBC DDM Kadaň6
2. kolo / utkání 10
Greyhounds Plzeň7
FBC ROKYCANY2
2. kolo / utkání 12
SK B.U.H. Praha0
OLYMP FLORBAL18
2. kolo / utkání 13
Las Plantas5
FBC Slavia Praha6
2. kolo / utkání 14
SCC SEMILY1
FbC Hradec Králové10
2. kolo / utkání 16
Florbal Neratovice3
FBC Kralupy n/V8
2. kolo / utkání 17
BK REAL ROUDNICE n/L9
FBŠ Všestary14
2. kolo / utkání 23
Florbal Telč4
SK Jihlava9
2. kolo / utkání 24
FBC Peaksport Litomyšl10
Spartak Hluk11
2. kolo / utkání 25
F.A.T.R.0
VSK VUT Brno2
2. kolo / utkání 27
TJ Sokol Lanžhot2
Snipers Třebíč10
2. kolo / utkání 28
Florbal Kuřim3
MoBu-KC Okříšky6
2. kolo / utkání 29
Shooters Beta0
FBK Atlas Blansko10
2. kolo / utkání 30
FBC SLOVÁCKO5
FbC Aligators11
2. kolo / utkání 31
RH PIVING Ostrava6
Zlín Lions15
2. kolo / utkání 34
Honey Badgers F-M5
FBS Olomouc8
2. kolo / utkání 35
FbC Coyotes Jablunkov7
Florbal Vsetín16
2. kolo / utkání 37
FBC Mohelnice11
1. FBK Rožnov p/R2
(od 5. do 11. 9. 2019)
3. kolo / utkání 01
FbC Písek4
FC Bučis Team12
3. kolo / utkání 02
1. FbK Tábor4
SK Florbal Benešov2
3. kolo / utkání 06
Greyhounds Plzeň4
TJ Kobylisy7
3. kolo / utkání 07
FBŠ SLAVIA Plzeň5
OLYMP FLORBAL2
3. kolo / utkání 10
FBC Kralupy n/V14
FBŠ Všestary5
3. kolo / utkání 11
Floorball Club FALCON1
Panthers Praha12
3. kolo / utkání 15
Spartak Hluk10
Florbal Náchod5
3. kolo / utkání 18
FBK Atlas Blansko9
FbC Aligators14
3. kolo / utkání 19
Zlín Lions5
SK K2 Prostějov1
3. kolo / utkání 20
FBS Olomouc7
FBC Hranice6
3. kolo / utkání 21
Florbal Vsetín2
FBC Ossiko Třinec10
3. kolo / utkání 22
FBC Mohelnice3
FBC Letka9
(od 18. do 30. 9. 2019)
4. kolo / utkání 01
1. FbK Tábor4
FC Bučis Team11
4. kolo / utkání 03
FBC JELENI UNHOŠŤ3
TJ Kobylisy18
4. kolo / utkání 05
FbC Hradec Králové6
TJ Turnov7
4. kolo / utkání 06
FBC Kralupy n/V4
Panthers Praha13
4. kolo / utkání 08
SK Jihlava6
Start98 Praha-Kunratice7
4. kolo / utkání 09
Hornets Brno ZŠ Horní13
Spartak Hluk4
4. kolo / utkání 10
MoBu-KC Okříšky5
FbC Aligators13
4. kolo / utkání 11
Zlín Lions5
FBS Olomouc4
4. kolo / utkání 12
FBC Ossiko Třinec8
FBC Letka5
(od 10. do 28. 10. 2019)
5. kolo / utkání 03
TJ Turnov8
Panthers Praha7
5. kolo / utkání 06
FBC Ossiko Třinec7
Zlín Lions5
(od 12. do 13. 11. 2019)
Osmifinále / utkání 01
FC Bučis Team4
Florbal MB9
Osmifinále / utkání 02
Kanonýři Kladno4
BLACK ANGELS3
Osmifinále / utkání 04
TJ Turnov6
FLORBAL CHODOV21
Osmifinále / utkání 05
ASK Orka Čelákovice4
FbŠ Bohemians16
Osmifinále / utkání 07
FBC Ossiko Třinec3
Tatran Střešovice16
Osmifinále / utkání 08
FBC ČPP Ostrava8
Sokoli Pardubice6
(od 27. do 29. 11. 2019)
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
Kanonýři Kladno3
Florbal MB9
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
FLORBAL CHODOV8
FBC Česká Lípa5
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
FbŠ Bohemians6
Hu-Fa Panthers Otrokovice5
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
Tatran Střešovice6
FBC ČPP Ostrava8
(18. 12. 2019)
Semifinále / semifinále 1
FLORBAL CHODOV3
Florbal MB7
Semifinále / semifinále 2
FbŠ Bohemians8
FBC ČPP Ostrava2
(21. 1. 2020)
Posun pavouka
(od 9. 10. do 1. 11. 2019)
osmifinále / osmifinále 1
MLADÝCH NADĚJÍ4
Florbal Chomutov2
osmifinále / osmifinále 2
SK BIVOJ LITVÍNOV3
FbŠ Bohemians9
osmifinále / osmifinále 3
Florbalová akademie MB2
Tatran Střešovice5
osmifinále / osmifinále 4
FBŠ SLAVIA Plzeň2
FLORBAL CHODOV10
osmifinále / osmifinále 5
FBC Dobruška5
Bulldogs Brno7
osmifinále / osmifinále 7
Florbal Židenice2
FBC ČPP Ostrava9
osmifinále / osmifinále 8
FBC Ossiko Třinec3
Panthers Praha4
(od 13. do 14. 11. 2019)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
MLADÝCH NADĚJÍ3
FbŠ Bohemians7
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
Tatran Střešovice4
FLORBAL CHODOV12
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
Ivanti Tigers Jižní Město5
Bulldogs Brno2
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
FBC ČPP Ostrava14
Panthers Praha2
(od 21. do 27. 11. 2019)
semifinále / semifinále 1
FbŠ Bohemians5
FLORBAL CHODOV6
semifinále / semifinále 2
Ivanti Tigers Jižní Město10
FBC ČPP Ostrava5

​​​​

Obrázek