HATTRICK VYSOKO PORAZIL START98, KLADNO USPĚLO V PRODLOUŽENÍ

14. 8. 2021

I o víkendu pokračovaly boje ve vrcholové části Poháru Českého florbalu. Sobotní duel dvou prvoligových týmů zvládlo lépe Kladno, které díky hattricku juniorského reprezentanta Matyáše Bachmaiera vyhrálo po prodloužení. Brněnský Hattrick rozhodl dlouho vyrovnané klání proti Startu98 kanonídou ze třetí části.

Florbal Chomutov – FBC Kanonýři Kladno 6:7p

Branky: 13. Grener, 23. Bejček, 24. Šarša, 27. Halej, 30. Švehla, 36. Skuhrovec - 6. Höffer, 10. Novák, 15. Pixa, 19. Bachmaier, 49. Bachmaier, 60. Pixa, 64. Bachmaier. Třetiny: 1:4, 5:0, 0:2 – 0:1. | ONLINE | VIDEO

Kladno se po těsné porážce od Liberce vydalo do Chomutova, který na úvod inkasoval debakl od Tatranu. Zápas byl plný zvratů. Kladno si nejprve vybudovalo vedení 4:1, ale do třetí části šel s dvougólovým náskokem Chomutov. Kanonýři ale v poslední minutě srovnali a v prodloužení si vzal potřetí v duelu slovo hrdina Bachmaier.

⇒ Chcete vidět Matyáše Bachmaiera a další české juniory v boji o medaile? Kupujte lístky na MS v Brně!

FBŠ Hattrick Brno – Fat Pipe Start98 Kunratice 10:3

Branky: 5. Hronek, 22. Hronek, 42. Kučera, 45. Kostka, 47. Brom, 50. Kůra, 51. Brom, 53. Lhota, 55. Hronek, 60. Kučera - 13. Duda, 41. Doleček, 54. Duda. Třetiny: 1:1, 1:0, 8:2. | ONLINE | VIDEO

Hattrick začal lépe a rychle se ujal vedení. Hosté z Kunratic ale dokázali odpovědět a srovnat se jim povedlo i na vstupu do závěrečného dějství. To se ale nakonec proměnilo v brněnskou exhibici, domácím se totiž povedlo během 20 minut skórovat hned osmkrát.