OMLAZENÍ BLECI ZDOLALI HOUŽEVNATOU ORKU A JSOU VE ČTVRTFINÁLE

8. 11. 2021

Druhým čtvrtfinalistou mužské části Poháru Českého florbalu jsou Black Angels. Superligový celek uspěl na půdě bojovné čelákovické Orky a v další fázi vyzve lepšího z dvojice Mladá Boleslav – Chodov.

Pražané dorazili na palubovku soupeře s velmi omlazenou sestavou. To mělo za následek i to, že se přes dvě třetiny hrál vyrovnaný florbal a že také po čtyřiceti minutách svítilo na tabuli skóre 5:5. Za čelákovické florbalisty se hattrickem blýskl Radovan Kohút, ale ani jeho výkon nakonec na překvapivý postup nestačil.

Závěrečná část totiž patřila výhradně superligovému celku, který snaživého soupeře definitivně zlomil. Přičinil se o to především čtyřgólový Jakub Renčín, který ještě navíc neproměnil trestné střílení. Bleci tak bez řady opor splnili vytyčený cíl a postoupili do čtvrtfinále.

Osmifinále Poháru Českého florbalu mužů

ASK Orka Čelákovice - BLACK ANGELS 5:10 (3:2, 2:3, 0:5)
Branky: 7. Kohút, 13. Kohút, 18. Verner, 33. Kohút, 40. Čáp – 10. Čáslava, 17. Hájek, 25. Novotný, 28. Renčín, 32. Beránek, 44. Renčín, 52. Kopecký, 60. Čáslava, 60. Renčín, 60. Renčín. Rozhodčí: Jelínek – Libecajt. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:3. Diváci: 58. Zásahy brankářů: Zetek 20 – Körber 21.