{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


OSTRAVA JE PŘED BRANAMI FINÁLE! V POHÁRU ZDOLALA PANTHERS

Obrázek ke článku
8. 11. 2021

Ženský favouk poháru zná své první semifinalistky. Staly se jimi hráčky FBC Ostrava, které si ve čtvrtfinále poradily s Panthers Praha a v další části narazí na vítěze klání Olomouc – Vítkovice.

Na první zásah se čelalo téměř třináct minut, pak se ale Ostravanky dvakrát prosadily v početní výhodě. Těsně před první sirénou však ještě snížila Safferová. V prostředním dějství FBC znovu odskočilo, když se v přesilovce prosadila hrdinka zápasu Rybičková, jež nakonec ke své trefě připsala hnedle tři asistence.

Přesto však neměla Ostrava vyhráno, neboť domácí tým se udržel v kontaktu brankou Valešové. V průběhu třetí periody ale hostující florbalistky utekly díky druhé trefě Mlejnkové a gólu Sigmundové už na rozdíl tří branek, a to bylo rozhodující. Naději ještě vykřesala druhým zásahem v utkání Saffertová, ale při hře v šesti korunovala postup FBC Ostrava Zagórská.


ČTVRTFINÁLE Poháru Českého florbalu žen

Panthers Praha - FBC ČPP Ostrava 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)
Branky: 15. Saffertová, 28. Valešová, 44. Saffertová – 13. Mlejnková, 15. Pudišová, 26. Rybičková, 38. Mlejnková, 39. Sigmundová, 45. Zagórska. Rozhodčí: Benačan – Šaroch. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:3. Zásahy brankářek: Mažaryová 34 – Tomšová 22.

​​

Obrázek