{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

TŘETÍ KOLO SE STALO OSUDNÝM TEXASU, PRAGUE TIGERS A MUKAŘOVU

Obrázek ke článku
10. 9. 2017

Nedělním dnem se uzavřela soupiska mužstev, které nakouknou v dalších týdnech do čtvrtého kola Poháru České pojišťovny mužů. Ze hry bohužel vypadl loňský úspěšný tým FBC Texas. Olymp v pražském souboji přetlačil Tigers a diváci se mohli bavit při plzeňském derby.

Ve střešovické Stodole rozehráli třetí pohárové kolo lépe florbalisté Českých Budějovic, kteří se začali od poloviny hrací doby Texasanům vzdalovat. Ačkoliv třiasedmdesát vteřin před koncem vykřesal poslední naději Vojtěch Mlnářík, domácím se nepodařilo vyrovnat. Těsný výsledek byl také v duelu mezi Olympem a Tigers. V Kunraticích vedli domácí v pětadvacáté minutě už 5:1, ale dvěma brankami se o zápletku postaral Miloš Tyl. Jeho tým se však i přesto dále nepodívá.

V Předměřicích se rozhodovalo až v prodloužení, když po šedesáti minutách svítil na časomíře stav 4:4 v utkání mezi Hradcem Králové a Mukařovem. Zkušenému Sokolu se nepodařilo zasadit rozhodující úder, a tak se musel vypořádat s porážkou 4:5.

Přestřelku sledovali diváci v plzeňské hale ZČU, kde řádil Ondřej Budek. S bilancí 4+1 se stal nejlepším hráčem střetnutí. V Šumperku naopak padly dva osobní tresty a hlavně pět gólů během tří a půl minut! Asper se mohl zaslouženě radovat z výhry nad Uničovem a také z následného postupu.

Nasazené týmy do 4. kola

FB Hurrican Karlovy Vary, Florbal Chomutov, Start98, BLACK ANGELS, Kanonýři Kladno, FBS Olomouc, FBC Vikings Kopřivnice, Florbal Pegres Havířov, TJ Sokol Lanžhot, FBC Letka, S.K. P.E.M.A. Opava, FbC KOVO KM Frýdek-Místek, 1. FBK Eagles Orlová

Výsledky 3. kola Poháru České pojišťovny

FBC Texas – FBC Štíři Č. Budějovice 6:7

FbK Olymp Praha – Prague Tigers 5:4

FbC Hradec Králové – TJ Sokol Mukařov 5:4p

FbC Asper Šumperk – FBC ZŠ Uničov 13:3

FBC Orca Krnov – FBC Hranice 6:7

Florbalová škola Plzeň – FbC Plzeň 9:8p

Orel Přelouč – SK Florbal Benešov 2:5

Panthers Praha – TJ Sokol Jaroměř 11:9

FBC Playmakers Prostějov – FBŠ Hattrick Brno 5:8

TJ Sokol Vejprnice – FBC DDM Kadaň 1:14

TJ Sokol Koberovy – TJ Turnov 9:7

Obrázek