{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Obrázek ke článku

Další hvězda zazáří ve Švédsku, Lechnerová napodobí spoluhráčky

23. 6. 2022
Česká enkláva v nejlepší ženské soutěži světa se rozroste o další jméno. Stejně jako další tři její spoluhráčky z...
Obrázek ke článku

PŘESTUPY | Klápa napevno zakotvil v SKV

22. 6. 2022
Přestupové období v nejvyšších soutěžích je v plném proudu. Níže naleznete souhrn toho nejdůležitějšího v tuzemských...
Obrázek ke článku

Nabídka práce: Koordinátor/ka regionu Karlovarský a Plzeňský kraj

10. 6. 2022
Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici Koordinátor/ka regionu Karlovarský a Plzeňský kraj, který/á bude...
Obrázek ke článku

Florbal pomáhá Ukrajincům | Флорбол допомагає Україні

5. 4. 2022
CZ | S ohledem na aktuální vývoj politické situace ve světě se Český florbal rozhodl pro zjednodušení situace rodinám s...
Novinky
22. 6. 2022

Dvě změny v nominaci reprezentace juniorek. Jednoho z posledních kempů před zářijovým mistrovstvím světa, které se bude konat v Polsku, se nemohou ze zdravotních důvodů zúčastnit Adriana Středulová a Radka Niemczyková. Místo nich byly donominovány Eliška Pešavová z Olomouce a Kateřina Strnadová z Bohemians.

14. 6. 2022

Uzavření sekretariátu. Ve dnech 15. – 16. června 2022 budou celostátní i regionální sekretariáty z provozních důvodů uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

3. 6. 2022

Říjnové EFT zná dějiště. Turnaj Euro Floorball Tour žen a juniorek, který bude hostit na konci října Švédsko, se odehraje v IFU Areně v Uppsale, jež v uplynulém ročníku hostila i zápasy světových šampionátů mužů a žen. Více informací naleznete na webu Svensk Innebandy.

2. 6. 2022

Dvě nové tváře ve Spartě. Pražané zahájili přípravu na novou sezonu i s novými posilami. Tým doplnili navrátilec Matyáš Velc, jenž strávil závěr ročníku v prvoligové Jaroměři, a mladík Michael Petráň z Panthers Praha. Klub o tom informuje na svém webu.

27. 5. 2022

Trojice posil pro Lípu. Českolipští florbalisté v rámci omlazování kádru přivedli trojici mladíků z Ústí nad Labem. Jedná se o brankáře Marka Netopilíka a útočníci Václav Vavruška s Janem Peškou. Všichni tři jmenovaní patřili v uplynulém ročníku 1. ligy mužů mezi opory vítěze základní části. Klub jejich příchod oznámil na svém webu.

PROGRAM ZÁPASŮ
SOUTĚŽE
NOVINKY NA našich profilech

Obrázek