{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Obrázek ke článku

Šimek o novém angažmá. Čím ho Tatran přesvědčil?

před 2 dny
Tři roky a dost. Český reprezentant David Šimek se po tříletém angažmá ve švýcarském Thunu rozhodl pro návrat do své...
Obrázek ke článku

Všechny nováčky můžeme pochválit, hlásí asistent Robenek

19. 6. 2021
Reprezentace žen má za sebou dva přípravné duely proti finskému národnímu výběru. Výkon předvedly české hráčky sice...
Obrázek ke článku

Dvojčata Kauppiova řádila! Češky prohrály i v odvetě

19. 6. 2021
Česká reprezentace žen nastoupila ke svému druhému přípravnému zápasu proti Finsku. Po prvním dobře rozehraném utkání,...
Obrázek ke článku

Nadace Haima na SFL: Pomoci dětem můžete i vy!

19. 6. 2021
Již v neděli odstartuje další série florbalové tour pod názvem Street Floorball League. Kromě skvělé zábavy můžete...
Novinky
včera

Změny u ženské reprezentace. Nadcházejícího soustředění ve středočeském městě Hostivice se nezúčastní Kamila Paloncyová, která dostala volno kvůli státnicím. Otazník visí také nad Martinou Řepkovou, jež kvůli nemoci neodcestovala na předchozí výpravu do finské Eerikkilä. Trenérský štáb tak povolal duo Denisa Kotzurová (nově Malmö) a Michaela Mlejnková (FBC Ostrava).

19. 6. 2021

Další export do Švédska přichází z ženského FBC Ostrava. Denisa Kotzurová bude od nové sezony působit v týmu Malmö, které v uplynulém ročníku vypadlo v prvním kole play-off s pozdějším šampionem.

14. 6. 2021

Po ztrátách posila. Chodov po odchodu bratrů Koutných či Ondřeje Mikeše přivítal ve svých řadách novou tvář. Po již dříve avizovaném Martinu Skřivánkovi přichází na Jižní Město jako druhá posila Adam Balatka, který dosud působil v Liberci, avšak studuje v Praze, což byl jeden z hlavních důvodů jeho přesunu. „Poslední dva roky jsem se školu snažil skloubit s dojížděním do Liberce, což samozřejmě nebylo ideální. Florbalově se to na mně hodně podepsalo a můj výkon upadal. Navíc na Chodově i bydlím. Chodov je prestižní tým s velkými ambicemi a pro mě samotné působení zde je velká výzva," prozradil pro klubový web.

11. 6. 2021

Ondřej Vítovec mění v rámci Livesport Superligy své působiště. Po pěti letech strávených v Tatranu Střešovice se stěhuje do kádru superfinalisty z Vítkovic. Vítovec v osmnácti zápasech základní části nasbíral 14 bodů a dalších pět přidal v play-off. Kromě toho úspěšně dokončil vysokou školu.

9. 6. 2021

Chodov se rozloučil s Martinem a Jiřím Koutnými. Zkušenější Martin – bývalý kapitán brněnských Bulldogs, jenž si zahrál i dvě sezony ve švýcarském Zugu – se rozhodl ukončit kariéru ze zdravotních důvodů. Na Jižním Městě slavil dvakrát výhru v Superfinále florbalu. Koutný naskočil i do reprezentace, za níž odehrál dvacet utkání a zúčastnil se i mistrovství světa. Jeho mladšímu bratrovi skončila tříletá smlouva a po vzájemné dohodě s trenérem Davidem Podhráským si bude hledat nové angažmá.

​​

Obrázek