{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

ObrázekObrázek ke článku

Začalo mezinárodní přestupní období

před 2 dny
Od 1. 5. 2022 do 15. 1. 2023 je možné podávat žádosti o mezinárodní přestup z nebo do České republiky. Pro případné...
Obrázek ke článku

Budějovice ovládly paraflorbalovou ligu! Ve finále smetly Tatran

15. 5. 2022
Paraflorbalová liga již zná svého mistra, kterým se v sezoně 2021/2022 stali Štíři z Českých Budějovic. Ti v průběhu...
Obrázek ke článku

Bílek o kempu v Bystřici: Špičkujeme se, ale jsme dobrá parta

14. 5. 2022
Reprezentace juniorů vyrazila na další přípravný kemp, tentokrát do Bystřice nad Pernštejnem. Jedná se o druhou akci pod...
Obrázek ke článku

Florbal pomáhá Ukrajincům | Флорбол допомагає Україні

5. 4. 2022
CZ | S ohledem na aktuální vývoj politické situace ve světě se Český florbal rozhodl pro zjednodušení situace rodinám s...
PROGRAM ZÁPASŮ
SOUTĚŽE
Novinky
11. 5. 2022

Krzywaková opět rytířkou. Vítkovické florbalistky ve svých řadách znovu vítají polskou reprezentantku Zuzannu Krzywakovou, jež se do Ostravy vrací po ročním působení v polském celku Jedynka Trzebiatów. „Těším se na svůj návrat do Vítkovic. Rok strávený v Polsku mi dal hodně podnětů k přemýšlení a rozhodla jsem se, že nyní je ten správný čas pro změnu. Chtěla bych týmu svou hrou pomoci k tomu, aby znovu získal titul,“ říká v oficiální zprávě klubu.

10. 5. 2022

Změna v nominaci U23. Krátce před startem kempu výběru do 23 let v Kutné Hoře došlo ke dvěma změnám. Rostislava Gattnara s Lukášem Punčochářem nahradili Josef Juha ze Sparty a Matyáš Bachmaier z Kladna.

4. 5. 2022

Bräuer do Ostravy. Florbalisté FBC Ostrava oznámili na svých sítích příchod zvučného jména – Marka Bräuera z konkurenčních Vítkovic. „Cítil jsem, že po těch letech ve Vítkovicích potřebuji změnu, takový nový impulz a věřím, že FBC je správná volba,” cituje 26letého hráče Ostrava na svém instagramu.

3. 5. 2022

Liberec podepsal klíčové mladíky. Pod Ještědem dokázali udržet tři velké opory. I v nadcházející sezoně budou v libereckém kádru působit nejlepší střelec uplynulého ročníku Filip Smutný, juniorský mistr světa Šimon Stránský a také druhý nejproduktivnější hráč Severočechů Vojtěch Wiener. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

27. 4. 2022

Koubek končí na lavičce Sokolů. Cíl splněn. Milan Koubek dovedl Pardubice k záchraně. Po úspěšné baráži s brněnskými Bulldogs ale v pozici hlavního trenéra skončil. „Milan splnil cíl, který jsme si všichni před jeho příchodem stanovili. Do týmu přinesl přesně to, co kluci v daný moment potřebovali, a určitě má na záchraně superligy v Pardubicích velký podíl. Za to mu samozřejmě patří velké díky. Od začátku jsme však byli domluveni, že jeho příchod na střídačku A-týmu je pouze dočasný a po sezoně v této roli z časových důvodů pokračovat nebude,” vysvětlil v oficiální zprávě generální manažer Pardubic Martin Zozulák.

Neligové turnaje
DatumNázevMísto
20.5.2022Salming Nisaopen 3+1Liberec, Liberecký kraj, Česko
20.5.2022Salming Nisaopen 3+1Liberec, Liberecký kraj, Česko
NOVINKY NA našich profilech

Obrázek