{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Obrázek ke článku

O zlaté cestě s trenérem Berkou. Čekají nás nové výzvy, ví

23. 9. 2021
Cesta za úspěchem juniorské reprezentace byla dlouhá a vyvrcholila v závěru uplynulého léta. Všichni hráči prošli...
Obrázek ke článku

Reprezentace žen vyrazí na EFT i s bronzovými juniorkami

23. 9. 2021
Ženskou reprezentaci čeká důležitý turnaj před startem světového šampionátu v Uppsale. Češky se vydají do finského města...
Obrázek ke článku

Zajistěte si místo! Vstupenky na EFT jsou v prodeji

7. 9. 2021
Již v polovině října čeká na florbalové fajnšmekry další velká domácí akce! Plzeňská hala Lokomotiva ožije turnajem Euro...
Obrázek ke článku

Bohemians vyzvou Otrokovice. Poradí si Sparta s Black Angels?

před 2 dny
Uplynulé dvojkolo Livesport Superligy přineslo hned několik překvapení – klokani porazili Vítkovice, Blaci a Chodov zase...
Novinky
19. 9. 2021

Liberecké florbalistky udolaly Tigers. Druhé kolo Poháru Českého florbalu skončilo úspěšně pro hráčky FBC Liberec, které přetlačily pražské Tigers 4:3. Výrazně se pod to podepsala Karolína Nováková, která nejen že zaznamenala hattrick, ale ještě se podílela i na vítězném gólu.

18. 9. 2021

Aligators a Třinec jsou v osmifinále Poháru Českého florbalu žen. První jmenovaný tým vyválčil postup na palubovce Soběslavi, kterou zdolal 4:3. Třinecké florbalistky si odvezly triumf 7:2 z Hradce Králové.

17. 9. 2021

Extraligové týmy nezaváhaly. V rámci druhého kola Poháru Českého florbalu uspěly extraligové týmy – FA Mladá Boleslav rozstřílela Spartu 11:1, pražské Panterky vyhrály v Jihlavě 4:2. Hrálo se i čtvrté kolo mužského poháru, v němž Náchod vyhrál ve Všestarech 11:4.

17. 9. 2021

Změna termínu v 1. lize mužů. Po dohodě mezi kluby došlo k výměně pořadatelství mezi Chomutovem a Karlovými Vary. Atraktivní krušnohorské derby se odehraje namísto sobotního termínu ve čtvrtek 7. října od 20.00 na chomutovské půdě.

15. 9. 2021

Hráčky Bohemians v poháru nezaváhaly. Extraligové klokanky postupují do osmifinále Poháru Českého florbalu žen. Duel v Ústí nad Labem rozhodly florbalistky zeleno-bílých v závěrečném dějství, kdy svůj triumf 9:2 korunovaly pěti zásahy.

Florbal v TV 

středa 29. 9. 16:50
FBC 4CLEAN Česká Lípa
vs. FBC Liberec

pondělí 4. 10. 19:20
1. SC TEMPISH Vítkovice
vs. Předvýběr.CZ Florbal MB

​ ​ ​
PROGRAM ZÁPASŮ
SOUTĚŽE
TOP 4

​​

Obrázek