Sladký bude chybět celému florbalu, myslí si Hájek

15. 6. 2021Livesport Superliga
Jedním ze smutných hrdinů Vítkovic je po sobotním superfinále Lukáš Hájek. Útočník rytířů ve vyrovnaném zápase o titul zaznamenal dvě branky, přesto si jeho tým po prohře 3:6 z Prahy odvážel pouze stříbrné medaile.... více

Procházka: V zápase jsme nebyli horší, prohra je hořká

14. 6. 2021Extraliga žen
Ztráta náskoku, prodloužení, prohra. Chodovské hráčky znovu nestačily v superfinále na Vítkovice. Na střídačce, tentokrát již v pozici hlavního trenéra, nechyběl Lukáš Procházka. Bývalý úspěšný florbalista tak... více

Frantíková: Ukázaly jsme, že Vítkovice nejsou stroje

13. 6. 2021Extraliga žen
Třetí superfinále v řadě a také třetí porážka v prodloužení s Vítkovicemi. Takovouto bilanci mají po sobotě hráčky pražského Chodova. Obměněné lvice neprolomily dobu stříbrnou, a přestože po většinu zápasu... více

Curney: Dvě třetiny jsme nebyli lepší, gól řadím vysoko

12. 6. 2021Livesport Superliga
Výkon elitní formace Mladé Boleslavi nebyl většinu zápasu ideální, přesto přední útočné hvězdy Středočechů letošní superfinále rozhodly. Hlavním hrdinou souboje o titul ve florbalové Livesport Superlize se totiž... více

SFF žen: Vítkovice chtějí hattrick, v cestě jim stojí Chodov