Národní výběr v Chomutově nepoznal hořkost porážky

28. 4. 2019Národní výběr U17
Češi už od páté vteřiny byli ve vedení, které jim vydrželo až do konce základní hrací doby. Po čtyřgólové první třetíně se domácí celek prosadil až v samém závěru. Švýcaři tuto střeleckou impotenci přetavili v tři přesné... více

Dorostenci ztratili náskok proti Finům v poslední minutě

27. 4. 2019Národní výběr U17
Národní výběr České republiky byl blízko druhému skalpu finských soupeřů. Celou dobu hry byli Češi ve vedení, o které bohužel přišli v závěru zápasu. Lenni Kemppainen dalekonosnou střelou zařídil svému týmu remízu.... více

Juniorky třetí výhru nepřidaly, Finkám padly

27. 4. 2019Juniorky
Tým Tomáše Martiníka držel s Finkami krok čtyřicet minut hry, ale nezužitkoval nabídnuté šance. Soupeřky tak převzaly iniciativu a navyšovaly svůj náskok. Dvě minuty před koncem parádním blafákem snižovala z trestného... více

Češi ukázali Švýcarům lekci z produktivity

26. 4. 2019Národní výběr U17
Dorostenecký tým dotahoval jednobrankové manko proti Švýcarsku a opět ukázal své střelecké schopnosti, když v poslední třetině nasázel protivníkům pět gólů. Třetí duel čeká Národní výběr v sobotu od 18:30 kdy se postaví... více

Češky přetavily ospalou první třetinu ve vítězství 11:2

26. 4. 2019Juniorky
Juniorkám se nevydařil vstup do utkání, v němž ztrácely na Lotyšky jeden gól. Po přestávkové poradě se však výkon české reprezentace zvedl a diváci si mohli užít jedenáct tref za záda lotyšských brankářek. Po dvou... více