{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Máte zájem hrát florbal a chcete si založit vlastní oddíl?

Máte zájem hrát florbal a chcete si založit vlastní oddíl?

Nastalo období, kdy je nejlepší řešit možné zaregistrování nového oddílu do Českého florbalu tak, abyste se mohli přihlásit a hrát soutěže v následující sezóně 2018/19.

Většinu potřebných informací k založení oddílu naleznou zájemci přímo na stránkách Českého florbalu pod odkazem: nový oddíl.

Pokud chcete stihnout přihlášky do soutěží na sezónu 2018/19, které budou přístupné od pátku 18. 5. 2018 do pátku 1. 6. 2018 v elektronickém systému FIS, je třeba, abyste nejpozději do pátku 25. 5. 2018, dodali na Matriční úsek všechny potřebné dokumenty a formuláře. Všechny podklady musí být řádně vyplněné. Vždy zašlete přihlášku oddílu, evidenční kartu oddílu a přihlášky osob do Českého florbalu za osoby uvedené v evidenční kartě (pokud již nejsou členy ČF). Před odesláním vyplněných formulářů doporučujeme všem zakladatelům nových oddílů celou problematiku a zejména název oddílu, který se musí shodovat s názvem právní osobnosti, konzultovat s Matričním úsekem.

Zapsání spolku u rejstříkového soudu se věnuje článek Informace pro oddíly k NOZ a spolkům.

V případě jakýchkoliv dotazů k založení oddílu či registraci hráčů se obraťte na Matriční úsek buď telefonicky na číslo 775 339 324 (sl. Pokutová) nebo 776 265 372 (p. Furmánek) anebo emailem na matrika@ceskyflorbal.cz.

Pokud máte dotazy na podobu, průběh, nákladnost soutěží a jejich organizaci, obraťte se na příslušné regionální sekretáře. Kontakty můžete nalézt zde přes interaktivní mapu.

Řadu další informací naleznete na webu a proto doporučujeme využít rozcestníku, který vás k nim navede. Naleznete zde například odkazy k Programům podpory, které vypisuje Český florbal jako finanční podporu pro své členy. Pro nové oddíly je asi nejzajímavější Program podpory č.1 Vznik nových družstev či č.2 Cestovné anebo nejstarší z programů Akce mantinely. Dotazy ohledně Programů podpory směřujte na email granty@ceskyflorbal.cz nebo na telefon 775 339 325 (sl. Tereza Čílová). O dalších možnostech financování oddílu si můžete přečíst zde.

Technology Florbal MB6
FAT PIPE FLORBAL CHODOV3
VideoStatistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady3
TJ Znojmo LAUFEN CZ1
VideoStatistiky
ACEMA Sparta Praha2
1. SC TEMPISH Vítkovice 5
VideoStatistiky
TJ Znojmo LAUFEN CZ6
TJ Sokol Královské Vinohrady4
VideoStatistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady10
TJ Znojmo LAUFEN CZ4
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV10
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA6
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice8
Ivanti Tigers Jižní Město3
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV8
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA5
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice11
Ivanti Tigers Jižní Město4
VideoStatistiky
Crazy girls FBC Liberec7
K1 Florbal Židenice4
VideoStatistiky