{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Máte zájem hrát florbal a chcete si založit vlastní oddíl?

Máte zájem hrát florbal a chcete si založit vlastní oddíl?

Nastalo období, kdy je nejlepší řešit možné zaregistrování nového oddílu do Českého florbalu tak, abyste se mohli přihlásit a hrát soutěže v následující sezóně 2018/19.

Většinu potřebných informací k založení oddílu naleznou zájemci přímo na stránkách Českého florbalu pod odkazem: nový oddíl.

Pokud chcete stihnout přihlášky do soutěží na sezónu 2018/19, které budou přístupné od pátku 18. 5. 2018 do pátku 1. 6. 2018 v elektronickém systému FIS, je třeba, abyste nejpozději do pátku 25. 5. 2018, dodali na Matriční úsek všechny potřebné dokumenty a formuláře. Všechny podklady musí být řádně vyplněné. Vždy zašlete přihlášku oddílu, evidenční kartu oddílu a přihlášky osob do Českého florbalu za osoby uvedené v evidenční kartě (pokud již nejsou členy ČF). Před odesláním vyplněných formulářů doporučujeme všem zakladatelům nových oddílů celou problematiku a zejména název oddílu, který se musí shodovat s názvem právní osobnosti, konzultovat s Matričním úsekem.

Zapsání spolku u rejstříkového soudu se věnuje článek Informace pro oddíly k NOZ a spolkům.

V případě jakýchkoliv dotazů k založení oddílu či registraci hráčů se obraťte na Matriční úsek buď telefonicky na číslo 775 339 324 (sl. Pokutová) nebo 776 265 372 (p. Furmánek) anebo emailem na matrika@ceskyflorbal.cz.

Pokud máte dotazy na podobu, průběh, nákladnost soutěží a jejich organizaci, obraťte se na příslušné regionální sekretáře. Kontakty můžete nalézt zde přes interaktivní mapu.

Řadu další informací naleznete na webu a proto doporučujeme využít rozcestníku, který vás k nim navede. Naleznete zde například odkazy k Programům podpory, které vypisuje Český florbal jako finanční podporu pro své členy. Pro nové oddíly je asi nejzajímavější Program podpory č.1 Vznik nových družstev či č.2 Cestovné anebo nejstarší z programů Akce mantinely. Dotazy ohledně Programů podpory směřujte na email granty@ceskyflorbal.cz nebo na telefon 775 339 325 (sl. Tereza Čílová). O dalších možnostech financování oddílu si můžete přečíst zde.

  itelligence Bulldogs Brno12
  Florbal PEGRES Havířov5
  VideoStatistiky
  Florbal PEGRES Havířov5
  itelligence Bulldogs Brno4
  VideoStatistiky
  Florbal PEGRES Havířov3
  itelligence Bulldogs Brno4
  VideoStatistiky
  itelligence Bulldogs Brno8
  Florbal PEGRES Havířov6
  VideoStatistiky
  Technology Florbal MB6p
  1. SC TEMPISH Vítkovice 5
  VideoStatistiky
  itelligence Bulldogs Brno0
  K1 Florbal Židenice3
  VideoStatistiky
  itelligence Bulldogs Brno3
  K1 Florbal Židenice7
  VideoStatistiky
  K1 Florbal Židenice5
  itelligence Bulldogs Brno1
  VideoStatistiky
  1. SC TEMPISH Vítkovice3p
  FAT PIPE FLORBAL CHODOV2
  VideoStatistiky
  K1 Florbal Židenice5
  TJ Sokol Královské Vinohrady2
  VideoStatistiky