14. 10. 2017Tipsport SuperligaTechnology Florbal MBFBC 4CLEAN Česká Lípa7:460.024770.8333
1. 10. 2017Pohár České pojišťovny4:565.734488.2353
28. 9. 2017Tipsport SuperligaFBC 4CLEAN Česká LípaTatran Střešovice5:460.8828485.7143

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Tipsport Superligazákladní částFBC 4CLEAN Česká Lípa8240.281250
Pohár České pojišťovnyzákladní část165.70140
Licence: D (30. 6. 2020 )

Statistiky trenéra v sezoně 2017/2018

Soutěž HledatFáze soutěže HledatDružstvo HledatZHledatVHledatVPHledatRHledatPPHledatPHledatV%Hledat
Data nenalezena.

Zprávy

Tipsport Superliga míří do Teplic! Zvládne Boleslav uhájit svou roli?

12. 10. 2017Superliga muži
Mužská soutěž se podívá na další neobvyklé místo. Mladoboleslavští florbalisté si zahrají s Ústí nad Labem v nedalekých Teplicích. Na programu osmého kola je však plno zajímavých utkání. Kdo nakonec... více

SESTŘIHY: Podívejte se na videa ze sedmého kola Tipsport Superligy

9. 10. 2017Superliga muži
Nekompletní sedmé kolo je odehráno. Panthers porazili Brno 9:5. Nováček soutěže Česká Lípa nestačila na první Vítkovice, Bohemians zvítězili nad Libercem 6:2. Sparta Praha si smlsla na Ostravě a vyhrála 8:3. V... více

Plzeň dominuje západní skupině, jihlavské SK uspělo v derby

8. 10. 20171. liga žen
Jednoznačným lídrem soutěže je Slavia Plzeň. Západočeské družstvo deklasovalo ve třetím kole první ligy žen Tábor 15:1 a vede západní skupinu. Vysokým výsledkem dopadlo i městské derby mezi FBŠ a SK Jihlava. více

Vítkovice si pojistily první místo, Bulldogs přišli o body v Otrokovicích

7. 10. 2017Superliga muži
Dosavadní lídr upevnil postavení na čele. Vítkovice porazily v sedmém kole Tipsport Superligy Českou Lípu a vytvořily si dobrou výchozí pozici do dalších zápasů. Bulldogs naopak podlehli rivalovi z Otrokovic a... více

Nováček potrápil lídra superligy, který je nadále neporažen

Vítkovice si upevnily vedoucí příčku na půdě soupeře, kterého v Tipsport Superlize ještě nepotkaly. Lídr nejvyšší soutěže dokázal zvítězit v sedmém kole v České Lípě 6:3 a zůstává nadále neporažen. Před... více